Psikiyatri Cebinizde Uygulaması APK İndir

Psikiyatri Cebinizde, psikiyatri alanında değişen ihtiyaçlara yönelik katma değer yaratan bir platform olarak tasarlanmış.

0
  1233 Tıklanma

Baro Mevzuat İçtihat Bankası Android Uygulaması APK İndir

Google Play Store'de bulunan en büyük mevzuat ve içtihat kaynağı. Tüm kanunları güncel olarak bu uygulamada arayıp bulabilirsiniz.

0
  1172 Tıklanma

Mobil Doc Scanner - Android İçin Kağıt Üzerinden Dijital Metin Çevirici

Mobil Doc Scanner ile bir kitap okurken, okuduğunuz sayfayı hızla fotoğraflayıp ardından metne çevirebilirsiniz. Böylece kâğıt üzerindeki metni dijital metne çevirebilirsiniz.

0
  1190 Tıklanma

İhale Haber Mobil Android Uygulaması

İhale Haber Mobil Devletin çıktığı ihaleler hakkında haberleri yayımlayan mobil uygulama.

0
  1043 Tıklanma

Jump Desktop Uzak Masaüstü Bağlantı Android Uygulaması

Jump Desktop bir uzaktan masaüstü yönetim uygulaması. Evinizdeki ve iş yerlerinizdeki bilgisayarlarınıza, mobil cihazınızı kullanarak erişebilirsiniz.

0
  1386 Tıklanma

Fuze Toplantı ve Konferans Düzenleme Android Uygulaması

Fuze, online toplantılar ve konferanslar düzenlemek için kullanılan bir kurumsal uygulama. Ücretsiz hesap açarak iki katılımcılı oturumlarda bulunabilirsiniz.

0
  1156 Tıklanma

Yammer Çalışanlar İçin Sosyal Ağ Android Uygulaması

Yammer, iş ilişkilerinin sürdürülmesi için açılmış özel ve güvenli bir sosyal ağ. Ne tür bir işte çalıştığınız önemli değil; Yammer sizi çalışma arkadaşlarınızla bir araya getirip fikirler paylaşmanızı, yaratıcılığınızı kullanarak beraber çalışmanızı sağlıyor.

0
  1165 Tıklanma

ScanBizCards Android Kartvizit Düzenleme Uygulaması

ScanBizCards Kartvizitlerinizi düzenlemek için, MOBI ödüllü bu harika uygulamayı deneyin. Bir kartviziti arşivlemek için fotoğrafını çekmeniz yeterli.

0
  1263 Tıklanma

Quickoffice Pro HD Android Ofis Uygulaması

Quickoffice ile Microsoft Word, Excel, PowerPoint dosyalarını oluşturabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilirsiniz.

0
  1167 Tıklanma

Yeni Türk Ticaret Kanunu (Yeni TTK) Android Uygulaması

Hukuk öğrencilerinin ve avukatların çok işine yarayacak bu uygulama, yeni Türk Ticaret Kanunu hakkında Prof. Dr. Abuzer Kendigelen'in "Yeni Türk Ticaret Kanunu ile Türk Ticaret Kanununun yürürlüğü ve uygulama şekli hakkında kanun: gerekçeli-karşılaştırmalı" isimli çalışmasını aktarıyor.

0
  1202 Tıklanma