Google ile eski fotoğraflarınızı dijitalleştirin!

Google Fotoğraflar ile epeyce başarılı bir resim ve video depolama servisi sunan Google, yeni uygulaması PhotoScan'ı duyurdu. Bir fotoğraf tarama uygu......
325 Tıklanma
0 yorum

Batarya kısıtlama güncellemesi geldi!

Galaxy Note 7'leri yanma tehlikesi nedeniyle geri çağıran, bunun ardından başkalaşım için bahşedilen "sağlam" olduğu düşünülen Note 7'leri de geri çağıran Samsung, telefonunu hala iade etmeyenler için bambaşka önlemler almaya devam ediyor.
185 Tıklanma
0 yorum

Android'de yeni tasarım değişikliği!

Cep telefonu ekranları büyüdükçe, onu tek elle kullanan millet için parmakların ekranın üstteki kısmına ulaşması da bir sorun haline geliyor.  Ha......
287 Tıklanma
0 yorum

Mount & Blade: Warband, PS4'te!

Sony, PlayStation 4 platformunda ilk olarak Türk yapımı bir oyun sunuyor.
0 Tıklanma
0 yorum

Zinde metin düzenleme!

Windows'un Anekdot Defteri'nin yerini alabilen Notepad++, 27 programlama dilini destekleyen, regular expression aramaları yapabilen, sözdizimi vurgulama işlevine sahip, çok fonksiyonel bir metin düzenleyicisi.
115 Tıklanma
0 yorum

S-Pen kalemli Galaxy Tab A 10.1 satışa çıkıyor

S-Pen ekran kalemi teknolojisi uzun yıllar sadece Galaxy Note serisine özgü kalmıştı.

233 Tıklanma
0 yorum

Android telefonlar, iPhone'a ayrım attı!

Sene sonu raporlarına göre piyasada Android telefonların harika bir yükselişi laf konusu. iPhone 7, Apple'a böylece yaramamış gibi görünüyor.

203 Tıklanma
0 yorum

Pokémon Go'da ödül zamanı!

Noel döneminin birincil ayağı olan "Cadılar Bayramı"nın sona ermesi ile beraber Niantic Labs ekibi, oyuncuları geri kazanmak için yeni yöntemler geliştirmiş durumda.
80 Tıklanma
0 yorum

Jet tekzip geldi!

Oyun konsolu Wii U'nun üretiminin durdurulacağı haberinin yayılmasının hemen peşinde, Nintendo cephesinden apar topar bu konuya ilişkin yalanlama geldi.
101 Tıklanma
0 yorum

Microsoft Teams geliyor!

Iş yerleri ve çalışanlara karşın popüler mesajlaşma ve işbirliği platformu Slack'in son yıllarda epeyce popüler bir ayla gelmesi pek görünüyor ki yazılım devi Microsoft'un da dikkatini çekti.
79 Tıklanma
0 yorum