Google Play İndir - Yeni Google Play Store Apk Dosyası İndir

Google Play İndir - Yeni Google Play Store Apk Dosyası İndir

Android işletim sistemi uygulamasının olmazsa olmaz market uygulaması Google Play Store'nin en yeni sürümünü apk olarak indirebilirsiniz.

Google Play v3.0 sürümünden güncellediği Google Play uygulamanın yeni özelliklerinden birisi ülkemizde henüz aktif olmayan kitap, film ve müzik gibi içerikleri satın alabiliyorsunuz. Tasarım olarakda değiştirilmiş Google Play uygulaması "sade ve hızlı" sloganıyla kullanıma sunulmuş.

Yeşil temalı yeni Google Play'de simgeler büyümüş, kategorilere göre renklendirme yapılmış. Güvenlik açıklarınıda kapatan yeni sürümün Google Play apk dosyasını aşağıdaki indirme adresinden indirip yükleme izinlerini verdikten sonra kurup kullanabilirsiniz.

Google Play APK Dosyası İndir Sürüm 5.6.8

Eski Google Play ve Yeni Google Play Karşılaştırması (İngilizce)

Bu iletiyi değerlendirin:
35
Gösterişli Telefon Sevenlere Android Ekran Süsleme...
3D Modelleme Android Uygulaması

İlgili İletiler

 

Yorum yapın

Misafir olarak yorum yapın

0 / 1500 Karakter kısıtlaması
Metin uzunluğu 10-1500 karakter arasında olmalı
  • Yalnışlıkla googl hesabını sildim tabletteki ondan sonra acilmadı googl play nası yapamida bilmiom bende googl playı sildim simdi bunu yuklucem aılımiki ama yaa

  • :dddsasdfd

  • Arkadaşlar ben tablet indiren ama android değil tablet bu arada tablet bilgisayar belki de o yüzden bilmiyorum

  • Ben denedim olmuyo haci ne yapmaliyim

  • doğrula ve yükle çıkıyor ne yapacam

  • Yükle diyeceksiniz.

  • Sanırım uygulama alımlarında için hangi hesabı seçmek için bir seçenek olsaydı. Google yapma alımları (aptal kredi kartı şirketi satış yasal bir şirketten olsaydı merak onlara çok şikayet) benim ana hesap yasaklandı ve uygulama satın alırken sadece hesapları geçiş yapabilirsiniz çünkü iyi. Uygulaması alımlarında varsayılan hesabına varsayılan olsa olsa.Hesabı ile Android oturum ..., ben app satın alma herhangi bir yapmak bu yüzden ne zaman (minnetle ben çok sık yapmak), benim ana hesabını silmek ve Ayarlar> Hesaplar ile alışveriş yapmak birine geçmek zorunda menüsü. Daha sonra satın aldıktan sonra ben doğru benim ana hesap her şey senkronize Google geri oturum açmanız gerekir. Bu konuda Google konuştum ve onlar benim ana hesap yasaklandı ama bu bana vermek istiyorum tek çözüm yüzden merak ettik.

  • Arkadaşlar benim tablet var okul vermişti general mobile markası yha bir kaç gündür kafayı yedi ne facebook açılîyor nede play store ne yapmam lazım söylermisiniz acaba

  • Google Play Store 4.3.11 apk dosyasını indir butonu güzel olmuş. Konu içerisinden sürekli güncelleme varmı yokmu diye takip ediyorum. Sık kullanılanlara ekledim bu sayfayı. Güncel Google Play Store apk indir. Konu içerisindeki dosyayı indirip tabletimdeki google play apk uygulamasını güncelledim. Teşekkür ederim. Yeni sürümü biraz tuhaf gelsede alışmaya çalışayım.

  • Ben Google Play Store ve Apple Store platformları arasında kafa karıştırıcı büyük bir fark olduğunu düşünüyorum. Apple Store tarafında (performans, köklü iyileştirmeler, renderscript, opengl 3 gibi) çekirdek iyileştirmelere önem veriliyor hızlı yapılıyor. Bu güncellemeler daha sonra bir apple store güncelleştirmesinin bir parçası olarak gözüküyor. Şimdi Google play store güncellemelerinin tümüne baktığımızda oyun, müzik, buluşmalar gibi dandik şeylere güncelleme yapıyorlar. Bunlar çoğunlukla geliştiriciler için heyecan verici olmuştur ama google play store kullanıcıları için pek fayda sağlamamıştır. Google Play Store kötü gelişmelerle güncellendiğini düşünüyorum. Umarım Google Play Store de birgün Apple Store gibi kullanıcıları memnun edecek büyük bir güncelleme yapar, çöp uygulama yığınlığından kurtulur cihazlarımıza daha faydaki daha heyecan verici özelliklerle kullanıma sunulur.

Diğer Yorumlar