Orta seviye HTC cep telefonlarına Ultrapixel!

Orta seviye HTC cep telefonlarına Ultrapixel!

Şuan yalnızca amrial gemisi One'da bulunan bu özellik, en kısa zamanda uygun fiyatlı HTC'lerdede bulunacak!

Teknoloji diyarına geçtimiz haftalarda sunduğu Ultrapixel çözünürlüklü kamerası, yakın bir zamanda orta seviye HTC modellerindede olacak.

HTC'nin yaptığı açıklamaya göre çift çekirdekli modelleri Ultrapixel teknolojisinden faydalanabilecek. Phil Roberson şirketin İngiltere sorumlusu olarak haberi onaylamış durumda.

HTC One modeli ile boy gösteren Ultrapixsel teknolojisi kamera 4 megapiksel olmasına rağmen diğer kameralara göre 3 kat daha fazla ışık özelliği olduğu için çok daha kaliteli fotoğraflara olanak tanıyor. Düşük piksel miktarına rağmen görüntü netlik anlamında iOhone 5, Nokia Lumia 920 ve Sony Xperia X gibi modellerle rekabet ediyor.

Ultrapixsel'li teknolojinin yanında, HTC internet keyfini çok kullanışlı hale getiren Blinkfeed özelliğinide diğer modellere aktaracak. İşletim sistemlerini Sense 5.0 ya da Android Jelly Bean 4.2'ye güncelleyen HTC sahipleri Blinkfeed özelliğinden faydalanabilecek.

HTC bu özelliklerin geliş tarihini tam olarak söylemedi. Ancak bu özelliklerden faydalanmak için yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmayacak.

1
Xperia Z ve Galaxy S3 karşı karşıya!
22 Android antivirüsü testte!
 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Misafir
Çarşamba, 23 Ekim 2019

Güvenlik Kodu Görseli