Splashtop 2 ile Tablette Bilgisayar Kontrolü

Splashtop 2 ile Tablette Bilgisayar Kontrolü

Bu videomuzda Android işletim sistemi yüklü bir tablet ve Splashtop programını kullanarak uzaktaki bir bilgisayarı nasıl kontrol edebileceğimizi anlatıyoruz. Son yıllarda hayatımıza giren tabletler farklı işlemler için de kullanılabiliyor.

 

Bunlardan birisi uzaktaki bir bilgisayara bağlanmak. Bu iş için farklı çözümler bulunuyor.

Bu rehber videomuzda ise Splashtop uygulaması ile Android işletim sistemli bir tablet üzerinden uzaktaki bir bilgisayara nasıl bağlanabileceğimizi anlatacağız. Bunu yapabilmek için ilk olarak Google Play online yazılım mağazasına girmemiz ve Splashtop 2 isimli uygulamayı tabletimize yüklememiz gerekiyor. Ardından aynı uygulamanın bilgisayar sürümün splastop.com adresinden bilgisayarımıza indirip kurmalıyız.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra (her iki cihazın da internete bağlı olması gerekiyor) tabletten yazılımı açtığımızda yazılımın kurulu olduğu bilgisayar (ya da varsa diğer bilgisayarları) görebiliyoruz. Bunlardan istediğimizi seçerek bağlantı kuruyor ve doğrudan bilgisayarı kontrol etmeye başlıyoruz.

Bağlantı yaptıktan sonra bilgisayarımızı tablet üzerinden çok kolay bir şekilde kontrol edebiliyoruz ve bütün işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

Lafı daha fazla uzatmıyoruz ve sizi rehber videomuzla baş başa bırakıyoruz:

\"Adobe

','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" height="244" width="432">

Haber kaynağı: http://shiftdelete.net/splashtop-ile-tablette-bilgisayar-kontrolu-43826.html

0
TomTom Türkiye Navigasyon Android Uygulaması APK İ...
Download Manager for Android Uygulaması
 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Misafir
Salı, 20 Ağustos 2019

Güvenlik Kodu Görseli