Tablet Üzerinden Televizyon Kullanın

Tablet Üzerinden Televizyon Kullanın

Akıllı televizyonunuz varsa tabletinizle onu uzaktan kumanda edebileceğinizi biliyor muydunuz? Videomuzda tablet üzerinden akıllı televizyonları nasıl kumanda edebileceğimizi anlatıyoruz.

Akıllı televizyonlar son yıllarda hayatımıza giren teknolojilik cihazlar.

Adeta bir bilgisayar gibi kullanabildiğimiz bu cihazlar internete girmek, online olarak video izlemek ya da sosyal ağlarda gezinmek için bile kullanılabiliyor.

Hal böyle olunca bu cihazları interaktif olarak kullanmak için ek cihazlara ihtiyaç duyulabiliyor. Özellikle internette gezinmek ve diğer işlemler için kumanda yerine dokunmatik ekranlı telefon ya da tablet gibi cihazlar gerekebiliyor.

Marka ve model fark etmiyor

Öncelikle akıllı bir televizyona sahipseniz tablet kullanımı için marka ve modelin çok önemi yok. Bunun için gerekli şart cihazınız akıllı olsun ve internete bağlanabilsin. Günümüzde Samsung, Philips, Panasonic, Sony, LG ve benzeri markaların hemen hemen hepsinin tablet bilgisayarlar için uygulamaları bulunuyor. İlk olarak bu uygulamaları tablete yüklemek gerekiyor.

Yükleme işleminden sonra akıllı televizyon ile tablet bilgisayarı aynı internet ağına bağlamak gerekiyor. Kablosuz olarak yapılan bu bağlantı sonrasında tablet üzerindeki uygulama ile akıllı televizyonu kontrol etmeye başlıyoruz.

Ayrıca iki cihazı da aynı ağa bağlarsak tablet üzerindeki video, müzik ve fotoğraf gibi dosyaları televizyon üzerinden de izleyebiliyoruz.

Gelin şimdi akıllı televizyonları tablet bilgisayarlar üzerinden nasıl kontrol edebileceğimizi anlatalım.

\"Adobe

','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" border="0" height="244" width="432">

 

En Uygun Fiyata Satılan Tablet'ler

Kaynak: http://shiftdelete.net/tablet-uzerinden-televizyon-kullanin-42875.html

2
Padopia 7 Power Tablet Video inceleme
Futbol Menajeri (OFM) Android Os Oyunu
 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Misafir
Salı, 20 Ağustos 2019

Güvenlik Kodu Görseli