Samsung Galaxy Mega 6.3 Dünyanın En Büyük Telefonu

Samsung Galaxy Mega 6.3 Dünyanın En Büyük Telefonu

Devasa bütçeniz yok mu? O zaman hem telefon hem de tablet olabilen bir teletablet sistemi kulağa daha mantıklı geliyor. Samsung Mega, bu yılın en akıllıca seçimlerden biri olmaya aday.

  • O devasa

Bir köşeden diğerine 6,3 inçlik uzunluk olsa da, 720p ekranı Nexus 7'den küçük olmasına rağmen çok daha pürüzsüz yapıda, Eğlence amaçlı düşününce gayet kullanışlı, ama aynı zamanda birtelefon olduğunu ve kulağına yaklaştırıp onunla konuşmak zorunda olduğunu unutma.

  • O hesaplı

Nereden aldığına bağlı olarak fiyatının değişkenlik göstereceği âşikâr. Mega'nın orta seviye özellikleri (çift çekirdekli 1,7GHz işlemci, 720p ekran, 8 MP kamera) ve ek donanıma çok fazla ihtiyaç duymaması ile cüzdanında âni bir hafifleme yaratmayacağını söyleyebiliriz. Daha da hesaplı bir cihaz arıyorsan Mega 6.3'ün kardeşi 5.8'i de deneyebilirsin.

  • O düşük kapasiteli değil

Her ne kadar performans açısından ileri teknoloji ürünü bir cihaz olmasa da, her anlamda rahatlıkla işini görebilecek donanım ve yazılıma sahip. Android 4.2,3200 mAh pil, 1,5 GB bellek, NFC,4G ve 8 /16 GB depolamaya ek olarak makul bir fiyatla 64 GB’a kadar çıkmaya olanak sağlayan microSDXC gibi özellikleri gayet yeterli.

  • O ismi sıkıntılılardan

İsim konusuna geldiğimizde, yine bir Samsung klasiğiyle karşı karşıyayız. Ürettikleri harika cihazların isimleri bize her zaman bir Orta Çağ kralının alçakgönüllü(!) karakterini hatırlatıyor.

1
Angry Birds Hile - Angry Birds Hileleri (Ücretsiz ...
Samsung Galaxy S4 Test : NEREDEYSE DOKUNULMAZ

İlgili İletiler

 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Misafir
Salı, 20 Ağustos 2019

Güvenlik Kodu Görseli