Samsung Galaxy S4 "paramparça" edildi

Samsung Galaxy S4 "paramparça" edildi

Bazı analistlerin ilk ayında 10 milyondan fazla satacağını öngördüğünü Samsung Galaxy S4 için geri sayım sona ermek üzere. Bu ayın sonlarına doğru pek çok ülkede satışa sunulması beklenen yeni nesil akıllı telefon paramparça edildi.

Sahip olduğu üst seviye donanım ile heyecan uyandıran ve DDR3 bellek ile Gorilla Glass 3 gibi sınıfında ilk defa kullanılan özelliklerle meraklı bakışları üzerine çeken Galaxy S4'ün tüm parçaları tek tek çıkartılrken, cihazın genel olarak son derece kolay bir şekilde parçarlaın ayrıldığı ve olası bir arıza durumunda hızlı bir şekilde tami edilebileceği anlaşılmış oldu.
 
Rakibi HTC One'dan farklı olarak çıkartılabilir arka kapak, değiştirilebilir pil ve microSD kart desteği gibi artılara sahip olan Samsung Galaxy S4, çıkacağı ülkeye göre Qualcomm'un Snapdragon 600 platformu veya Exynos 5 Octa ile gelecek. 4.99-inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekrana sahip olan telefon, yine pek çok rakibinden farklı olarak Android 4.2.2 işletim sistemi üzerinde çalışıyor: Gerek kamera gerekse de diğer donanımlar için çok sayıda özelleştirilmiş fonksiyon donatılan Galaxy S4, bu ayın sonlarına doğru dünya çapında satışa sunulmuş olacak.

Samsung Galaxy S4 parçalama videosunun linki;

http://www.technobuffalo.com/videos/samsung-galaxy-s4-teardown-video/

Samsung Galaxy S4 ön inceleme ve performans değerlendirme videoları;

Bu iletiyi değerlendirin:
0
HTC One SV için Jelly Bean, Türkiye'de
Final Fight Android Os Oyunu

İlgili İletiler

Yorum

 
No comments yet
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Misafir
Pazartesi, 22 Nisan 2019

Güvenlik Kodu Görseli