1. veli
  2. Huawei
  3. Çarşamba, 10 Temmuz 2013
  4.  E-posta abonesi olun
ya arkadaşlar benim telefonum huawei vision u8850 çok kez desen kilidi yanlış girdim ve telefon gmail adresi istiyor giriyorum ama yanlış diyor ne yapabilirim yardım edermisiniz
Bu iletiyi değerlendirin:
Onaylanan Yanıt Pending Moderation
0
Oylar
Geri Al
Merhaba. Öncelikle http://www.androidkardes.com/forum/huawei-ascend-desen-kilidi-sorunu.html bu konudaki mesajınızı yanıtladım. Eğer oradaki çözüm sizin sorununuzu çözmediyse aşağıya telefonunuza Hard Reset atma işlemini ekliyorum.

Huawei U8850 Vision donanımdan sıfırlama

İlk olarak, şarjını kontrol edin dolu olsun.Sim kartı ve hafıza kartınızı çıkartın. Bu sıfırlama işleminden sonra verilerinizi kurtarmak mümkün olmaz..

Telefonunuzu ses arttırma tuşu ve güç düğmesine 10 saniye basılı tutarak açınız.
Yukarıdaki olmazda aşağıdakini deneyiniz.
Telefonunuzu ses kısma tuşu ve güç düğmesine 10 saniye basılı tutarak açınız.

Huawei U8850 Vision indir modu
Telefon kapalı olduğunda, güvenli moda girebilirsiniz 6 saniyeden fazla Güç tuşu ve Ses tuşuna basılı tutun (arttırma ya da azaltma)
Yükleme modundan çıkmak için uzun Güç tuşu ve Ses arttırma tuşuna basın.

Güvenli moda girdiğinizde telefona Factory Reset işlemini yaparak fabrika ayarlarına dönderdin. Kolay gelsin.
Yorum
  1. Misafir
  2. 6 yıl kadar önce
adminim olmuyor huawei u8850 indir modu karşıma çıkmıyor
  1. Admin
  2. 6 yıl kadar önce
Farklı kombinasyonlar deneyerek güvenli modda açmayı denediniz mi?
  1. Misafir
  2. 5 yıl kadar önce
ALLAH RAZİ OLSU ÇOK İYİ YA YAPTIMMM
Henüz bir yorum yapılmamış.
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 1
0
Oylar
Geri Al
Arkadaslar huawei u8850 vision cep telefonum var desen kildini çok defa yanlış girdim kullanıcı adı şifre istedi yazdım girmiyor telefon kapalıyken güç tuşu ve ses arttırma yada azaltma düğmelerine bastım fakat yine kullanıcı adı şifre istiyor ne yapmam gerek ????
Yorum
  1. Admin
  2. 6 yıl kadar önce
Merhaba. Konu içerisindeki önerileri okuyup cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamayı denermisiniz?
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 2
2
Oylar
Geri Al
ses kısma ve power basın ucgenı görünce ekranın altındaki ev resmine tıklayın mavi yazılar gelicek

3 secenek
Yorum
  1. Misafir
  2. 6 yıl kadar önce
evet 3 secenek geldi hangisini sececez
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 3
0
Oylar
Geri Al
Merhabalar , aynı problemden muzdaribim . ücgeni gorunce demissin hocam ücgen nedir acaba?
ses ve guc dugmesine basıyorum telefon acık iken . sonra reset atıyor huawei simgesi cıkıyor.
Yorum
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 4
2
Oylar
Geri Al
Olayı tamamen çözdüm telefon kapalı iken power ve ses kısma tuşlarına birlikte birkaç saniye basılı tuttum ünlem işaretli üçgen levha çıktı ev tuşuna bastım. Mavi yazılar çıktı sonra "wipe data factory reset kısmına yazısına gelip geri tuşuna bastım --geri tuşu okey demekmiş-- kullanucı dataları silindi reboot kısmına geldim ve geri tuşuna bastım. yukarı asagı gitmek için ses artırma ve azaltma tuşlarını kullandım.
Yorum
  1. Misafir
  2. 5 yıl kadar önce
OLayı cozmus deneyin kesin oluyor tsekkurler url.
  1. Misafir
  2. 5 yıl kadar önce
Tsekkurler yusuf :d
  1. Misafir
  2. 5 yıl kadar önce
teşekkür ederimm
  1. Misafir
  2. 5 yıl kadar önce
saolasın kardeş allh razı olsun
  1. Misafir
  2. 5 yıl kadar önce
allahrazı oolsun kardes oldu :D
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 5
0
Oylar
Geri Al
arkadaşlar bende huawei u8850 vision cep telefonu kullanıyorum aldığımda hiç bir sorunu yoktu sonra hafıza kartına müzik atmak için çıkardım telefona taktığımda fotoğraf çekemedim wifi de bağlanmıyordu ayarlara girmeyi denedim desteklenmeyen işlem yazıyor mb var ama internetede giremiyorum ne yapmalıyım garantiye gitmesi gerekiyormu?
Yorum
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 6
1
Oylar
Geri Al
merhaba

benımde telefonum desenı cok fazla sayıda gırdıgım ıcın kıtlendı kac gundur magdur durumdaym denıyorum sıfreyı ve kullanıcı adını olmuyor burda yazdıgınız butun onerılerı denıyorum yıne olmuyor lutfen yardım edınnn :((((((
Yorum
  1. Misafir
  2. 5 yıl kadar önce
salak herif beceremiyosun olmuyor diyosun ...
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 7
Yorum
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 8
0
Oylar
Geri Al
telefonum huawei u8850 vision.şarkı dinliyordum bir anda kapandı açma tuşuna basıyorum ışık yanıyo ama açılmıyor ne yapmalıyım
Yorum
  1. Admin
  2. 5 yıl kadar önce
O cihazın sanırım bataryası çıkmıyordu. Eğer bataryası çıkmıyorsa güç düğmesine 30 saniye kadar basılı tutun cihaz tamamen kapansın ve yeniden açmayı deneyin.
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 9
0
Oylar
Geri Al
yaw arkadaşlar Allah hepinizden razı olsun.. oldu ama zor olda ha.. çoook sağolun..
Yorum
  1. bir aydan daha önce
  2. Huawei
  3. No 10
  • Sayfa :
  • 1
  • 2

Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.