Cuma, 06 Haziran 2014
  8 Yanıtları
  17.8K Ziyaretleri
  Abone olun
Hi-Level HLV-T9701 tabletin rom dosyası. Orjinal rom trium elektonik tarafından temin edilmiştir. Güncel rom dosyasını tabletinizdeki kilitlenme, yavaşlama gibi sorunları gidermek için kullanabilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyalar içerisinde kurulum programları ve yükleme talimatlar bulunmaktadır.

http://imageshack.com/a/img22/429/5pux.jpg

Aşağıdaki rom sürümleri Hi-Level HLV-T9701 tablete uygun romlardır. Sürüm farklılıkları vardır. Size en uygun rom'u indirip cihazınıza kurabilirsiniz. Kurduğunuz rom hata verirse diğer rom'ları deneyebilirsiniz.

Rom indirme bağlantıları:
HI-LEVEL HLV-T9701 Rom C2005
İndirme Bağlantısı 1. Parça
İndirme Bağlantısı 2. Parça

HI-LEVEL HLV-T9701 Rom C2015

HI-LEVEL HLV-T9701 Rom CSID130B
Bu iletiyi değerlendirin:
4 yıl kadar önce
·
Hi level'ın sitesinde verilen T9701W romu sorunlu. Ve de bilerek sorunlu rom koyulmuş. Millet güncellemeye kalkınca tablet elinde patlasın. Servise göndersin de servis parası döşeyelim diye. Aklı olan bu markadan bişey almaz. Samsung da falan böyle bişey yok. Böyle saçmalık görmedim. Bizim milletin aklı anca üç kağıtçılığa çalışır.
8 yıl kadar önce
·
linkler ölü...
8 yıl kadar önce
·
romlar siteden silinmiş lütfen yeni linkler verin
8 yıl kadar önce
·
rom lar sitden kaldırılmış lütfen yeni linkler verin:(
8 yıl kadar önce
·
linkler kırık kardeşler turbo bit ten felan verinde indirelim lütfen
8 yıl kadar önce
·
HI-LEVEL HLV-T9701 tablet pc rom/yazılım arıyorum vermiş olduğunuz linkler kırık
9 yıl kadar önce
·
RKBatchTool programıyla yükleyince acılısta kalıyor?
tecrübesi olan varsamı?
9 yıl kadar önce
·
hı-level tabletim var android yazısında donup kalıyor defalarca hard reset attım ama işe yaramadı lutfenn bi cozumm
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.