Cumartesi, 07 Eylül 2013
  13 Yanıtları
  28.6K Ziyaretleri
  Abone olun
Bende Rowell S-534 Model Bir Tablet Var . Ancak Desen Kilidini Unuttum . Eposta Girmemi İstiyor Ancak İnternet Baglantısı Acık Değil . Napabilirim .?Lütfen Rowell a Yönlendirmeyin :D :(
Bu iletiyi değerlendirin:
10 yıl kadar önce
·
Merhaba. Cihazı onarım modunda açıp fabrika ayarlarına döndürmek için aşağıdaki kombinasyonları deneyin.

1. Kombinasyon
Ses arttırma ve güç düğmesine basılı tutun.

2. Kombinasyon
Ses kısma ve güç düğmesine basılı tutun.

3. Kombinasyon
Ses açma + ses kıma ve güç düğmesine basılı tutun

Yukarıdaki kombinasyonları deneyerek android onarım moduna girip ses kısma düğmesiyle wipe/factory reset yazan yerden fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyiniz.

Kaynak: http://www.androidkardes.com/forum/teclast-p88-tablet-format.html
10 yıl kadar önce
·
Abi benim tablet rowell s-534 tablette çok fazla desen denemesi yabıldı diyor google hesabımı unuttum ne yapabilirim
10 yıl kadar önce
·
1- tabletı tamamen kapatınız.
2- Ses Arttırma ve Güç düğmesine basılı tutunuz. (wipe data menüsü gelene kadar)
3- Menu geldikten sonra ses azaltma ile wipe data/factory reset üzerine gelip güç düğmesine basınız.
4- çıkan ekranda ses azaltma ile yes delete all üzerine gelip güç düğmesine basın.
5- formatı attıktan sonra gene en baştaki menuye dönecektir reboot sistem now diyerek yeniden başlatınız.
tabletiniz sıfırlanmıstır acılırken unutmayacagınız bır google hesabı gırıp acınız..
9 yıl kadar önce
·
ARKADAŞ LAR BU ..ROVELLBELİNİ KIRDIM SİZE YARDIM CI OLACAGIM FAKAT ÖNCELİKLE SERVİS BUNA ÇOK ÜZÜLECEK TELEFONUMU VERİYORUM BURADA KONUYU ANLATMAMAMIN NEDENİ ŞİRKRT İLE ALAKALIDIR VE BU PAYLAŞIMI BENİM ALEHİME KULLANILMASINI SAKLAMAK MAKSADI İLE RESET ATMA YÖNTEMİNİ BENİ ARAYIN YADA İZMİR DE İKAMET EDENLER BİZZAT BANNA GELSİN PARA SORUN DEGİL HEMEN HALLEREK SORUNUNU ÇÖZECEM..
9 yıl kadar önce
·
numaram 505 577 1111 sizin numaranızı bulamadım buda benim numaram arayabilirseniz sevinirim
9 yıl kadar önce
·
xprootx arkadaşım.bende de rowel 7inç tablet var yardımcı olursanız sevinir.açılmıyor...
http://[email protected]ımın için teşekkür ederim....
9 yıl kadar önce
·
ROWELL LV-868 ACİLL ROMM LAZIM BAŞKA BİR ROM YÜKLEDİM DOKUNMATİK EKRAN ÇALIŞMIYOR RECOVERY MOD YOK BİRİ BANA YARDIM ETSİN 05542940994 24 SAAT AÇIK NUMARAM
9 yıl kadar önce
·
aslında cok basit yapamayanlara soyliyim ses kısma ile güc tusuna basık tutun hiç bırakmayın tablet acılsın ondan sora bırakın ayarlara gelın fabrıka ayarlarının altında recovery mod yazar tıklayın gerisi ztn bilindik şeyler factory reset reebot :D kolay gelsın
9 yıl kadar önce
·
arkadaşlar tableti ses açma kısma tuşuna basarak açın karşınıza recovery mod çıkacak eger sadece android resmi ve ünlem işareti varsa bir kere güç tuşuna yani tableti açma tuşuna basın menüler gelicektir oradan wipe data ve factory reset ile tableti sıfırlayınız reboot tablet yapınca tablet sorunsuz açılacaktır
8 yıl kadar önce
·
bende de rowell s 534 var dediklerinizi uyguladım ama açamadım.
  • Sayfa :
  • 1
  • 2
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.