Cuma, 06 Haziran 2014
  6 Yanıtları
  15.5K Ziyaretleri
  Abone olun
arkadaşlar merhaba elimde syrox syx-t702 tablet marka modelli tablet var ve şifresi unutulmuş yeniden kurulması lazım ama netten biraz araştırdığımda bu cihaza ait bi rom bulamadım yardımcı olurmusunuz nereden bulabilirim bu rom u
Bu iletiyi değerlendirin:
9 yıl kadar önce
·
Merhaba. Tablet üreticinize eposta gönderip rom dosyasını istedim. Geri dönüş yaparlarsa konuya ekleyeceğim. Siz cihazı onarım modunda açıp format atmayı deneyebilirsiniz. http://www.androidkardes.com/forum/android-tablet-format-atma.html bu bağlantıda onarım modunda açma kombinasyonlarını yazmıştım. Kolay gelsin.
9 yıl kadar önce
·
syx-t702 bir tabletim var sd karttan video izliyordum aniden kilitlendi ne kapandı ne bir işlem yapıldı sonra kapandı açılabiliyor ama yavaş ve donup donup duruyor amcam reset atmalısın dedi ne yapmam gerekir. :D :(
9 yıl kadar önce
·
syrox tablet ile ilgili sorununuz olursa servisine göndermeniz durumunda ücretsiz desen kilidi ve benzeri arızalar onarılıp geri iade edilir tesekkürler
9 yıl kadar önce
·
:( :( meraba ben 11 yaşındayım ve bu tablet bir doğum günü hediyemdi ve babam almıştı görürse çok kızar acil yardım :( :( :( :(
8 yıl kadar önce
·
:) :) :o :( ;) liliilili yaptım :D
8 yıl kadar önce
·
ya benm tabletimde çatlak gözüküyor galıba ıç camı çatlamış ama dokumatiğe varar vermemiş . fakat tablete çok video yuklediğim için donma yaşanıyor hatta suan hıc dokumatıgı çalısmıyır o yuzden ekran kılıdını açamıyorum videolarıda sılemıyorum ne yapmam gerekıyor :(:(:(:( :( :( :( :(
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.