Cumartesi, 07 Haziran 2014
  3 Yanıtları
  17.9K Ziyaretleri
  Abone olun
Arkadaşlar Merhaba Ben Technopc UltraPad UP916 Kullanıyorum Desen Koydum Unuttum Gmail İstiyor Bendede Wi-Fi Bağlı Değildi Hard Reset Denedim Olmadı Romunuda Bulamadım Yardım Edermisiniz cok acil Android 4.1.1
Bu iletiyi değerlendirin:
9 yıl kadar önce
·
Merhaba. Tablet üreticinize konuyla ilgili eposta gönderdim. Geri dönüş yaparlarsa konuya ekleyeceğim. Vereceğim çözüm önelerini denemenizide öneririm.

Cihazı kapatıp ses açma ve güç tuşuna 15 saniye basılı tutarak onarım modunda açmayı deneyin. Bu şekilde onarım modunda açılmazsa ses kısma ve güç butonuna 15 saniye basılı tutarak onarım modunda açmayı deneyin.

Onarım modunda cihacınız açılırsa ses kısma tuşuyla wipe/factory reset yazan seçeneğine gelip güç tuşuyla işlemi onaylayın.

Yes yazan yere ses kısma tuşuyla geçip güç düğmesiyle fabrika ayarlarına döndürme işlemini onaylayın.

Bu işlemde cihaz içerisindeki bütün bilgilerin silineceğini unutmayın.

İşlem tamamlanınca system reboot now yeri güç düğmesiyle onaylayıp tableti yeniden başlatın.

Desen kilidi sorunu çözülmüş şekilde tablet ilk günkü gibi açılacaktır. Kolay gelsin.
8 yıl kadar önce
·
benim tabletim acilmiyor sarj yeri bozuktu gonderdim yaptirdim ama yine acilmiyor room atilmasi lazimmis nasil atarim lutfen cok acil
6 yıl kadar önce
·
Ultrapad tabletime kızım desen koydu onuda unuttu ses kısma ve ses açma tuşu yok nasıl yapılacağını anlamadım yaziliminida bulamadım lütfen yardım edin acilll
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.