Salı, 25 Haziran 2013
  199 Yanıtları
  192K Ziyaretleri
  Abone olun
telefonum kapandı ve bataryası dolu ayrıca açma tuşuna basınca titriyo ama açılmıyo lütfen yardım edin...
Bu iletiyi değerlendirin:
8 yıl kadar önce
·
Onaylanan Yanıt
Merhaba Cihazı onarım modunda açıp fabrika ayarlarına döndürmeyi denermisiniz?

Ses Arttırma Tuşu ve Güç Tuşuna bir süre basılı tutarak onarım modunda açmayı deneyiniz.

Telefon modeline göre onarım moduna girmek farklı şekilde olabiliyor.

Olmaz sa aşağıdaki kombinasyonları sırayla tek tek deneyerek onarım moduna ulaşmayı deneyebilirsiniz.

- Ses Kısma ve Güç Tuşu

- Ses Kısma - Ses Arttırma ve Güç Tuşu

- Başka tuş varsa Home Tuşu gibi

- Ses Kısma, Home Tuşu ve Güç düğmesi

- Ses Arrtırma, Home Tuşu ve Güç düğmesi

Bu şekilde onarım moduna girmenin bir yolunu bulursanız, onarım modundan wipe/Factory reset yazan kısma gelip fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz

Dikkat: Bu işlem telefon içerisindeki verileri siler. Hafıza kartını silmez.
7 yıl kadar önce
·
Merhaba telefonum galaksi A 5 telefonum şarjı azdi şarja taktim şarj aliyordu. Telefona tekrar baktigimda telefonum kapanmisti ve acimiuor kendine gelir diye bir gece bekledim ama acilmadi hala da kapali aradigim zaman ulasilamiuor diyor sarj taktigim zaman da sarj almiyor ekran hic acilmiyor telefonu alali bir sene oldu
7 yıl kadar önce
·
telefon açarken herzamanki gibi samsung galaxy trend lite ekranı geldikten sonra samsung yazısı gelmeyip direk robot çıkıyo format atma ekranı telefon açılmıyo:(
7 yıl kadar önce
·
Benim telefonum samsung galaxy j7 telefonumu dinlensin diye kapatmıstım kapattıgımda sarj 86 gibi birseydi sonra telefonu acmaya calistım ama acılmadı sarja taktıgımda ise sarj isareti cıkıp gidiyordu bir iki saat oyle kaldı ama genede acılmadı sizce ne yapabilirim
7 yıl kadar önce
·
Merhaba benim lg g3 marka cihazım vardı cihazın ekranı açılmıyordu aynı zamanda arka flash batarya takılı olduğu sürece sürekli yanıyo ve ısınmasına sebep oluyo sizce sorunu nedir
7 yıl kadar önce
·
mrb arkadaslar tlfonum samsung s2 bugun watsap sohbet yedekleme geldı kabul ettım daha sonra tlfn dondu kapatmaya calıstım kapanmadı bataryayı cıkardm bnde tekrar takıp acrıgımda da acılmadı sarja takıyrm bı tepki yok guc tusu ses tusuna falan da bastım ama tlfn hıc bı tepkı vermıyor bı yardımcı olur musunuz
7 yıl kadar önce
·
Benimde telefonum kapandı açılmıyor :( şarj ışıpıda yanmıyor lütfen yardım edin
7 yıl kadar önce
·
Merhaba benim nokia 6220 classic cep telefonum var bir kaza sonucu telefonun ekranı gitti şarjı var ama açma kapama tuşuna basıyorum telefon titreyip ekrana ışık geliyor fakat ekran siyah ve tekrar kapanıyor bana bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim telefonun garantisi çoktan bitti.
7 yıl kadar önce
·
mrb bnm telefonum samsung galaxy s4 telefonumda samsung yazısı çıkıyor öyle duruyor açılmıyor ne yapmalıyım :(
7 yıl kadar önce
·
merhaba telefonum bir anda kapandı ve dünden beridir uğraşıyorum bütün tuş kombinasyonlarını denedim fakat görüntü adına hiçbir şey yok neden kaynaklıdır acaba ?
7 yıl kadar önce
·
telfonumu sıfırladıktan sonra ekran gelemedı wifi işaretleri felan geliyor ama ekran gelmiıyor yarımcı olabilirmisiniz
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.