i Fishing Lite Android Balık Tutma Oyunu İndir

Haydi android'li cihazlarınızı alın, balık tutacağızi Fishing Lite'da tekneyle açılarak tatlı su balıklarının çok olduğu yeri bulup, oltamızı atacağız.

Sabırlı bir bekleyiş, balıkların nerede çok olduğunu bulmak için tekneyle oyun içinde gezintilerimiz, oltamıza takılan balığı kaçırmadan yakalayış, gerçekci bir uğraş ve çaba sarf ettirecek size. Balığa gitmeyi sevenler, balık tutmaya gitmek için vakti olmayanlar, ya da balık tutmayı merak edenler için inanılmaz keyif verici ve gerçekci bir oyun. Rocking Pocket Games firması tarafından androidli cihazlar için geliştirilmiş bu balık tutma oyununun bağımlısı olacaksınız. Tuttuğunuz gerçek görünümlü balıkları kendi resimlerinize ekleyerek, sanki gerçekten balık tutmuş gibi arkadaşlarınıza resimler paylaşabilirsiniz.

Gerçek bir balık tutma heveslisi tarafından simülatör haline getirilmiştir. 40 gerçek hayat arka planıyla, 3 farklı oyun zorluk modu, HD göründü kalitesi ve en önemlisi gerçekci simülasyon özellikleriyle büyük bir tutkuyla i Fishing Lite hayranı olacaksınız.

Uygulama geliştiricisinin internet sitesi: http://www.rockingpocketgames.com/

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

Okunma 5167 defa Son Düzenlenme Cuma, 12 Haziran 2015 17:32

Yorum yapın

Misafir olarak yorum yapın

0 / 1500 Karakter kısıtlaması
Metin uzunluğu 10-1500 karakter arasında olmalı

Yorumlar (1)

  • bir senedir balığa işten dolayı gidemiyordum bu oyun sayesinde bir senenin acısını çıkardım sanki gerçekten balığa gitmiş kadar oldu hemen hemen aynı heyecanı veriyor yapanların eline sağlık benden teşekkürüde beş yıldızıda hakettiler haa buarada yirmi yıllık amatör oltacıyım herkeze rast gele! :p