Android ve iOS için Office Gecikecek!

Android ve iOS için Office Gecikecek!

Microsoft'un Windows ve Mac platformlarının ötesine taşımayı planladığı Office sürümünün Android ve iOS sürümleri, sızan bilgilere göre beklenenden daha geç çıkacak.

Microsoft'un Windows ve Mac için çıkardığı Office yazılımları, önümüzdeki dönemlerde yükselişini sürdüren mobil platformlara geliyor. İlk olarak 2013'ün ilk aylarında mobil platformlar için çıkması beklenen Office uygulaması, henüz çıkabilmiş değil. Gelen bilgilere göre de yakın bir zamanda çıkacağa benzemiyor.

Microsoft'un Office 2013 sürümü için izleyeceği yol haritası ortaya çıktı. Yol haritasına göre Windows Blue güncellemesiyle beraber, Windows 8 ve Windows RT için çıkan Office sürümleri daha da dokunmatik olarak Ekim ayında güncellenecek.

2013 yılının Ekim ayında Windows Blue ile beraber güncelleme alacak olan Office, Nisan 2014'e geldiğimizde Windows Phone ve Mac için Office sürümlerine gelecek. Nisan ayında Microsoft'un Office yazılımını dokunmatik ve daha büyük ekranlı cihazlar için tekrar güncelleyeceği belirtiliyor.

2014 yılının Ekim ayında Windows RT kullanıcıları, Outlook RT yazılımına kavuşacaklar. Yine 2014'ün Ekim ayında Android ve iOS için Office sürümlerinin tanıtılması bekleniyor.

Mobil platformlarda önceliği Windows Phone ve RT'ye veren Microsoft, Android ve iOS için hazırlanan sürümü 2014 Ekim'e ertelemiş gibi görünüyor.

0
HTC One SV Video İnceleme
Android için Akıllı Müzik Uygulamaları
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.andronot.com/