Redline Rush Hile (Mod) - Redline Rush Hilesi (APK indir)

Redline Rush Hile (Mod) - Redline Rush Hilesi (APK indir)

Redline Rush android yarış oyunu spor bir otomobile atlıyoruz ve polisden kaçıyoruz. Trafiğin yoğun olduğu yolda, çeşitli engelleri yüksek hızda giden otomobille aşıyoruz. Hız sevenler sürüş becerilerini test edebileceği oyunda bol miktarda altın toplayarak yeni araçlar satın alınabiliyor.

Özellikleri: Etkileyici görsellik, 16 adet spor araba, 3 farklı mod, arkadaşlarınızla rekabet etme, tablet desteği.

Redline Rush Sınırsız Altın Hile ve Hileleri aşağıdan indirebilirsiniz.

> Redline Rush Hilesiz (Orjinal) Google Play'den Yükle (No Mod) <

> Redline Rush Hileli APK + OBB Dosyası v1.3.0 (Mod) <

Kurulum:
1. İndirdiğiniz klasörü dosyaya çıkarın hafıza kartına kopyalayın.
2. Apk dosyasını kurun.
3. Klasörün içindeki com.crescentmoongames.redline_rush isimli klasörü /sdcard/Android/obb kısmına kopyalayın.
4. Oyunu çalıştırın.

 

redline.rush-1.png

Redline Rush ingilizce oyun incelemesi için buraya tıklayın.

Redline Rush ingilizce oyun incelemesinin Türkçe Google Translete çevirisi aşağıya eklenmiştir.

Redline Rush oyuncuları 16 mevcut spor araba ve polis aracıyla tüm trafiği ve barikatlar da dahil olmak üzere pek çok engel, önlemek için girişim birinin direksiyonuna atlamak ilerici, sonsuz yarışçı. Çalışma sırasında oyuncular aracın hızını artırır ve oyuncu kısa bir süre için yenilmez olmasını sağlayan da dahil olmak üzere, para ve güç-up toplamak. Manyetik para toplamak ve daha, çarpan çift güç-up vardır.

Redline Rush aksi koşucu en büyük hayranları olmayabilir yarış hayranları için konuşma ile iyi bir iş yok. Oyuncular bir arcade yarışçı beklediğiniz tüm delilik atlar dışında, bu oyunda mevcut. (Cidden, benim atlar nerede? Ben normal görüşme istiyorum!) Oyuncular arkadan araba vurmak bitti oyun olsa para kazanmak için taraftan ram diğer araçların yeteneği vardır. En azından oyunları her zaman oldukça etkileyici görünüyor büyük bir kaza ile sona.

redline.rush-2.png

Tesviye ve başlangıç çarpan artırılarak İlerleme oyuncular daha iyi liderler saldırı için izin, bu oyunda ana hedefidir. Tesviye zaman biraz alır ve bir yarışta iki güç-up kullanarak ve taş belirli bir renk toplama Metal para belirli sayıda toplama gibi en eğlenceli görevler, özellik olmasa da, görevleri bazı sağlar? her yarış anlam. Oyuncu seviyesi, onların standart çarpan bu yanında artırır. Görünüşe göre, 100 seviyeleri de vardır. Büyük puan oyuncular 100x çarpan olarak ulaşmak istediğimiz düşünün.

015There oyunda ilerleyen oyuncular molalar zorlayarak, yorucu olur bir noktaya gelir. Ben ödülleri kazanmak zorunda, ancak öğeleri belirli sayıda eski alır toplamak için tekrar tekrar aynı ders oynamak gibi.

Redline Rush olduğu gibi kesinlikle hareket olsa da, 0,99 $ sent maliyeti bir free-to-play olarak genellikle otomobil ve diğer malzeme satın almak için oyuncu sorar gibi, başlık. Daha yüksek fiyatlı araba ve ek iki parça kilidini, ya da in-app satın alma yoluyla para için fiyat çok yüksek ödeyebilirsiniz önce oyuncular çok uzun süre oynayacak gibi Paraları bir yeterince hızlı bir tempoda gelmiyor.

redline.rush-3.png

Redline Rush tadını çok bir bağımlılık koşucu, onun eğlenceli yarış oyun sayesinde, güç-up toplamak, ve diğer araçların kadar şut yeteneğidir. Bir de etkileyici görünüyor, ama bu fiyatlar bırakarak ya da daha fazla para kazanmak için fırsat artırmadan oyuncu, uzak çok uzun süre polisten değil çalışan görmüyorum.

Geliştiricinin web sitesi: http://crescentmoongames.com/

4
Galaxy S4 İçin Android 4.3 Sürümü
Samsung Galaxy S4 - Hayatınıza Eşlik Edecek

İlgili İletiler

 

Yorumlar (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

obb klasörünü androit klosörüne yükleyemiyorum yardım edermisiniz

mert
There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.andronot.com/