Avea inTouch 2 - DAHA ŞIK AMA DAHA İYİ Mİ?

Avea inTouch 2 - DAHA ŞIK AMA DAHA İYİ Mİ?

Avea’nın ikinci akıllı telefonu inTouch 2, akıllı telefonla tanışmak isteyenler için uygun bir tercih mi?

İlkinden çok daha şık olduğu kesin. Aynı fiyat aralığındaki birçok cihazdan daha pahalı bir havası var, metal çerçevenin bundaki payı yadsınamaz. Ayrılabilir arka kapağında kullanılmış olan yumuşak dokulu plastik, iyi ve güvenilir bir tutuş sağlıyor.

2,4 inçlik 480x800 bir ekrana sahip. Ekran-çözünürlük ilişkisi bizce oldukça mâkul. Ekran parlaklığı şiddetli güneş ışığına maruz kalmadığı sürece kullanıcıları üzmeyecektir. Renklerin gerçekçiliği ve canlılığı arasındaki denge fena değil, kontrast daha iyi olabilirdi.

Avea, kendi geliştirdiği uygulamalarla kullanıcı deneyimini zenginleştirmeyi amaçlamış. Birçoğu kullanışlı ve sisteme çakılı değil, kaldırılabiliyorlar. Daha sade bir arayüzle, telefonu yoran 3D animasyonlara girmeden de bu iş kotarılabilirdi.

aveaintouch208062013.jpg

1 GHz işlemci ve 512 MB belleğe sahip. Bu donanım iyi gözükse de, yükleyeceğin uygulamalarla birlikte telefon ağırlaşabilir. Kullanmadığın uygulamaları silmelisin. Tarayıcı ve Facebook, test süresince iki günde bir çöktü. Ayrıca sistemin gecikmesi de rahatsız edici, hızlı yazı yazmayı bile engelliyor.

Teknik özellikler: Android 4.0.4,4 inç, 480x800,1 Ghz, 512 MB, 4 GB + 32 GB'a kadar SD, 5 MP (flaşsız) 123 mm x 63,5 mm x 10 mm, 130 g

Fİyat: 1 TL'den başlayan sözleşmeler ile avea.com.tr

slidemuzikbelge-08062013.pngAvea Hizmetleri

Avea Bulutt

inTouch, bir yıl boyunca 4 GB'lık depolama alanını kullanışlı bir arayüzle, ücretsiz sunuyor.

Avea Güvenlik

Comodo ile geliştirilen uygulama, telefonunu kaybetsen bile uzaktan erişip kilitlemeni, alarmını çalıştırmanı, yerini tespit etmeni ve verilerini silmeni sağlıyor.

Avea Uygulama

Vitrini: Google Play Store’da kaybolanlar, aradığına ulaşmakta zorlananlar için, uygulama marketine Avea'nın getirmiş olduğu sade yaklaşım.

Fiyatı dışında iddialı değil ama Avea hizmetleri fark yaratıyor.

1
Galaxy Note 8.0 - GALAKSİNİN YENİ YILDIZI
Angry Birds Hile - Angry Birds Hileleri (Ücretsiz ...
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.andronot.com/