By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.andronot.com/

Onyx'ten mürekkep ekranlı Android telefon!

Onyx'ten mürekkep ekranlı Android telefon!

E-ink, yani mürekkep ekranlı cihazlar daha çok E-reader'larda karşımıza çıksa da, daha önceleri telefon pazarında da örneklerini görmüştük hatırlarsanız. Çin kökenli teknoloji firması Onyx de bu modaya uyarak mürekkep ekranlı bir Android telefon ve hatta bir de tablet hazırlamış.

Android işletim sistemini kullanan telefon E-ink, yani mürekkepli siyah / beyaz bir ekrana sahip. Onyx E43 ismiyle anılacak olan telefonun 4.3 inç büyüklüğünde bir ekranı ve 1 GHz değerinde işlemcisi mevcut durumda. Ancak ne yazık ki firma tarafından bunlardan başka ayrıntı sunulmamış. Telefonun bu yaz satışa sunulması bekleniyor.

Bunun yanı sıra Onyx, yine E-ink ekranlı bir tabletini de duyurdu. Onyx Boox R65 ismindeki tablet, Wi-Fi bağlantı desteği sunuyor. 1 GHz ARM Cortex-A8 işlemci, 256 MB bellek, 4 GB dahili depolama alanı ve Android 2.3 işletim sistemiyle gelecek olan tablet, fiyatıyla ve ne zaman piyasaya sunulacağına dair soru işaretlerini de beraber getiriyor. Cihaz, her ne kadar ilk bakışta teknik özellik bakımından pek tatmin edici gibi görünmese de, E-ink ile keyifli bir kullanım sunabilir.

1
HP'den android sistemli ikisi bir arada PC
HTC Butterfly S Ekran Çözünürlüğü Sızdı!
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?