Samsung Galaxy S4 - Hayatınıza Eşlik Edecek

Samsung Galaxy S4 - Hayatınıza Eşlik Edecek

AKILLI TELEFON YENİDEN TANIMLANIYOR

Üstün performansı ve göz alıcı tasarımı tek gövdede birleştiren Samsung GALAXY S4, sizleri sevdiklerinizle daha da yakınlaştıracak. Her özelliği hayatı kolaylaştırma amacıyla özel olarak tasarlanan bu süper telefonun geniş Full HD Süper AMOLED ekranı, olağandışı incelikteki çerçevesinde mükemmel görünüyor. Şimdiye kadarki en hafif ve en güçlü GALAXY olan S4’ün desenli polikarbon kapağı hoş bir tutma hissi veriyor.

GALAKSİNİN AMİRAL GEMİSİ SAMSUNG GALAXY S4

Her şeye kolay erişim...

Samsung'un özel tasarlığı, Android 4.2 Jelly BEan işletim sisteminde giydirilmiş TouchWiz arayüzü, göze hoş görünürken, pratik çoklu görev yönetimi ve kullanıcı dostu bir akıllı telefon tecrübesi sunuyor.xl_Samsung-GalaxyS4-side-624.jpg

...ve 8 çekirdeğin gücü

GAlaXY S4'te dört çekirdekli 1,6 GHz ve dört çekirdekli 1,2 GHz olmak üzere toplamda 8 çekirdekli bir işlemci bulunuyor. İnternette gezmek gibi hafif işlemlerde bir set, 3D oyunlar gibi güç gerektiren işlemlerde ise diğer set kullanılıyor.

Tüm eğlenceyi önünüze getirir

Mükemmel keskinlikteki FULL HD Super AMOLED ekranı gerçek hayata en yakın renkleri üreterek harika bir seyir keyfi sunuyor. Bir kerede birçok fotoğraf çekebilir ve bunları en iyi görsel sunum için tek seferde düzenleyebilirsiniz. Bu işlem bittikten sonra ise tüm fotoğrafları anında kolayca arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Sizi sevdiklerinizle yakınlaştırır

GALAXY S4, İkili Kamera özelliği sayesinde, arka kamerası ile sevdiklerinizi ya da bir manzarayı çekerken, ön kamerası ile sizi de aynı görüntüye ekliyor. Group Play özelliği sayesinde, birden çok GALAXY S4 bir araya gelip, bir müzik sistemi oluşturmanızı sağlıyor. Sesli Fotoğraf özelliği ise özel anlarınızı en gerçekçi şekilde hatırlamanız için, fotoğraf anındaki sesleri kaydediyor.

GT-I9500ZKATUR-58-0.jpg

Hayatı kolaylaştırır

Temassız Kontrol özelliği ile arkadaşlarınızı aramak, aramalara cevap vermek, Air View ile ise videoları kontrol etmek ve e-posta önizlemelerine bakmak gibi işlemler için telefonunuza dokunmanıza gerek bile yok. Video izlerken kafanızı  çevirirseniz Akıllı Duraklatma özelliği, videoyu durduruyor ve tekrar ekrana bakmanızı bekliyor.

GT-I9500ZKATUR-69-0.jpg

Size uyum sağlar

GALAXY S4 sağlığınıza değer veriyor. S Health özelliği sayesinde, hem spor yaparken hem de gün içindeki zindelik seviyenizi gözlemliyor. Ayrıca telefonu nasıl kullandığınızı öğrenerek, ekran parlaklığını ve ses şiddetini de otomatik ayarlıyor ve bu sayede, size verdiği önemi gösteriyor.

2
Redline Rush Hile (Mod) - Redline Rush Hilesi (APK...
Angry Birds Star Wars Hile - Angry Birds Star Wars...

İlgili İletiler

 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.andronot.com/