Psikiyatri Cebinizde Uygulaması APK İndir

Psikiyatri Cebinizde Uygulaması APK İndir

Psikiyatri Cebinizde, psikiyatri alanında değişen ihtiyaçlara yönelik katma değer yaratan bir platform olarak tasarlanmış.

Psikiyatri asistan ve uzmanlarına yönelik bu tanıtım platformunun içeriğinde hekimlerin ve hastaların ihtiyaçları ön planda tutulmuş. Konusunda uzman hekimlerle yapılan film çekimleri 60 dakikalık sunumlarla web sitesi üzerinden, eğitimlerin mobile uyarlanmış şekilleri ise haftalık güncellemelerle izlenebilir. Eğitim içeriklerine her ay yenisi eklenir. Hekimlerin mesleki gelişimlerine yönelik bilimsel araştırma yöntemleri, makale hazırlanması, hekimin cezai sorumluluğu, adli olgular ve rapor yazımı, malpraktis gibi konu başlıkları da eğitimler içinde ele alınmakta.

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

- Güvenli, tarafsız, doğrulanabilir bilgiye hızlı ulaşım
- Meslek içi eğitimler
- Uzmanlık alanı ile ilgili bilgilenme ihtiyacı
- Hızlı, kesintisiz ve her yerden bilgiye ulaşabilme

Eğitimler: Konusunda uzman hekimler ile yapılan film çekimleri 60 dk.’lık sunumlar ile web sitesi üzerinden, eğitimlerin mobile uyarlanmış şekilleri ise haftalık güncellemeler ile mobil ve aplikasyonlar üzerinden izlenebilir. Ayrıca web sitesi yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen psikiyatri kongrelerinin webcasting ve live broadcasting yöntemi ile yayınlarının yapılabildiği bir platformdur. Video on Demand olarak yayınlanan filmler, sunumların slaytları ile eşzamanlı olarak izlenebilir. Eğitim içeriklerine her ay yenisi eklenir. Hekimlerin mesleki gelişimlerine yönelik bilimsel araştırma yöntemleri, makale hazırlanması, hekimin cezai sorumluluğu, adli olgular ve rapor yazımı, malpraktis gibi konu başlıkları da eğitimler içinde ele alınmaktadır.

Kitaplık: Kitaplık bölümünde psikiyatrik değerlendirme ölçekleri, tanı ve tedavi kılavuzları, ilaç etkileşimleri, medikal İngilizce sözlük, bugüne kadar Janssen sponsorluğunda dağıtılmış olan dergi ve kitapların pdf formları, SB uygulamaları SUT ve BUT yer alır.

Sinema Salonu: Eski çağlardan günümüze ruhsal hastalıkların nasıl tedavi edilmeye çalışıldığı üzerine Psikiyatri Tarihi’nde bir gezinti yapılır. Beyinden delilik taşı çıkarma ameliyatlarından, soğuk su banyolarına psikiyatrinin tarihine girişi konu alan, Galen’den İbni Sina’dan Freud’a tıbbi hastalıklarla psikiyatrinin ilişkisi ve konsültasyon-liyezon psikiyatrisinin tarihini inceleyen, tarihte ve günümüzde yaşayan ünlü kişilerin depresyon günlerini anlatan, sanatta obsesif kompulsif bozukluğu konu alan kısa filmlerin bulunduğu, sinema filmlerinin yer aldığı bir sinema salonu vardır.

Haberler: Psikiyatri dünyasından aylık haberler yer alır. psikiyatri ile ilgili ulusal ve uluslararası gelişmeleri üst görüntüler ile yansıtan, zaman zaman gündemde olan konuyu anlatmak amaçlı konukların da dahil olduğu bir programdır.

Takvim: Psikiyatri alanında yapılan kongreler, sempozyumlar,özel toplantılar ve panellerin ilgili tarih ve yer bilgilerinin linkleri ile birlikte yer aldığı sayfadır. Hekim bu sayfada kişisel takvimini oluşturabilir.

0
Hastane Ara Android Uygulaması APK İndir
I’m Expecting - Pregnancy App Android Hamilelik Uy...
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?