By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.andronot.com/

Ancestry Soy Ağacı Oluşturma Uygulaması APK İndir

Ancestry Soy Ağacı Oluşturma Uygulaması APK İndir

Soy ağacınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz bir uygulama. Atalarınızınn fotoğraflarını ve öykülerini de girebiliyorsunuz ve detaylı bir soyağacı oluşuyor.

 

 

Uygulama hakkında bazı yorumlar:

Google Kullanıcısı - 26 Kasım 2012 - Samsung Galaxy Nexus
Dikkat
Aslında program kişi ve aile bilgilerinizi alıp veri merkezine koyuyor. Siz soy ağacınızı oluşturdunuz diye sevinirken, program ailenizin bilgilerini paralı üyelere bir nevi satıyor. Çünkü paralı üye olunca, program soyunuzu bulmak için sizin ailenizi başka ailelerle karşılaştırıyor. İşin kötü yanı, üyelik iptali diye bir şey yok. Üye olunca silemiyorsunuz. Merak eden internet sitelerinden açsın FAQ bölümünü, ücretsiz üyelerin bilgilerini silmiyoruz yazmışlar. Üyelik iptali için paralı üye olacaksınız.

Google Kullanıcısı - 24 Kasım 2012
Turkce diye aglamaniza gerek yok
Arkadaslar name surname gender gibi seyler soruyor bunlarida turkcesini bilmiyor musunuz yapmayin etmeyin. Soyagacinizi olusturmanizi sagliyor ve her kisinin fotorafini ekleyip onun hakkinda yazilar yada ona ait unuttmak istemedginiz seyleri ekliyorsunuz biraz zaman gerektirebilir ceddimizi bilmek onemli ugrasilmasi gereken bir program. Hangimizin dedemizin dedesinin adini biliyoruz? Yada daha otesini biraz arastirip gidebildigi kadar geriye gitmek gerek

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

0
LEGO Instructions - LEGO Talimatları Android Uygul...
Sony Xperia SP İnceleme - İşin Xperi
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?