Kravat nasıl bağlanır? Kravat Bağlama Yöntemleri Android Uygulaması APK İndir

Kravat nasıl bağlanır? Kravat Bağlama Yöntemleri Android Uygulaması APK İndir

How to Tie a Tie Kravat kullanan erkekler için bulunmaz bir kaynak. Çok çeşitli kravat bağlama yöntemlerini gösteren uygualama, giyinirken yardımcınız olacak.

1 numaralı Kravat bağlama uygulaması Bilinen 10.000.000 bağlama yöntemini öğrenin!

- Kolay ve Silinir. Resimlerle anlatılan basit talimatlara bakarak kendiniz üzerinde kravat bağlama yöntemlerini öğrenebilirsiniz.
- Yararlı ve Pratik. Bu uygulama sayesinde eşinizden veya başkasından kravatınızı bağlamasını istemeyeceksiniz. Başkasına ihtiyaç duygumadan kendiniz halledebileceksiniz.

Diğer önemli özellikleri:
Popüler kravat nasıl bağlanır anlatımları.
- Özel günlerinizde hoş görünen ve saygın duran kravat bağlama
- Kolay kullanırılan arayüz. Hayatınızı rahatlataçak önemli bilgi.

Bu uygulamayı nadirende kullansanız önemli bir uygulama. Neden olarak birçok insan kravat nasıl bağlanır diye etraftakilere sorarak zamanını harcayıp kendisine büyük sorun yaptığını kabul ediyor. Kravata nasıl düğüm atıldığını bilmiyorsanız artık öğreneceksiniz.

Uygulama hakkında bazı yorumlar:

Google Kullanıcısı - 28 Haziran 2012 - Sürüm 2.2
Ya sev ya terket
İngilizce biliyorlar diye Markette ne kadar uygulama, oyun, program ne varsa hepsine yorum yazan bu sonradan görmelere sinir olmaya başladım. Bende bütün ingilizce uygulamalara 1 yildiz veriyorum ya turkcede koysunlar yada ingilizce uygulamalara erisimimizi engellesinler. Biz ingilizceyi degil onlar türkçeyi öğrensin.

Google Kullanıcısı - 20 Haziran 2012 - 2.2 sürümüne sahip Samsung Galaxy S2
Uygulama ile alakalı bir yorum (!)
Oldukça başarılı bir rehber uygulaması. Anlatımlar çok sade ve acık. Bunun yanı sıra hangi düğümün nerelerde kullanılabileceğini de yazmış olmaları çok hoş. Keşke düğümlerin nerelere daha uygun olduğu, tarihi gibi ufak yazılara daha çok yer verilseymis. Dil seçeneği konusunda yapılan eleştirilere anlam veremedim. Kimse ingilize bilmek zorunda değil ama aynı zamanda kimse türkce uygulama yapmak zorunda da değil. Kravatın gerekliliğine - gereksizligine, burada değinmek de uygun değil.

Google Kullanıcısı - 26 Haziran 2012 - 2.2 sürümüne sahip Samsung Galaxy Gio
Mukemmel
Açıkcası kravat bağlamayı bilmeyen ve ögrenmekten üşenen bir insanim. Birgün olurda kravat bağlamam gerekirse bu uygulamadaki adımları takip ederek bağlayabilicem. Teşekkürler :)

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

1
Ais Oto Kiralama Android Uygulaması APK İndir
WolframAlpha Bilimsel Veritabanı Android Uygulamas...
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?