1. Admin
  2. Kibirli Canavar Forum Kurdu Dedektif
  3. Kategorilere Uymayan Konular
  4. Salı, 09 Temmuz 2013
  5.  E-posta abonesi olun
MÜZİK VE VİDEOLARI DAHA HIZLI İNDİRİN
Videoları en ufak formata dönüştürün
Muhteşem bir Firefox eklentisi olan DownloadHelper (www.downloadhelper.net) benzer araçlarla kıyaslandığında YouTube’dan çok daha hızlı video indirebiliyor çünkü farklı dosya biçimleri ve çözünürlükleri arasında tercih yapmanıza izin veriyor. Dosya ne kadar ufaksa o kadar hızlı indirilecektir. Bu da demek oluyor ki hız uğruna görüntü kalitesinden ödün verebilirsiniz. DownloadHelper ı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aşağıdaki Mini Atölye’ye göz atın.

Chrome kullanıyorsanız, bu kadar becerikli olmayan ama kullanımı daha kolay bir uzantı olan YouTube Options'ı (https://spoi.com/software/yto) yükleyebilirsiniz. Bu uzantı, YouTube videolarının altına videoyu indirmenize ve dönüştürmenize yarayan bir düğme yerleştiriyor.

> DownloadHelper İndir <
http://img856.imageshack.us/img856/4067/c4nn.png
DownloadHelper ile videoları daha hızlı indirin
1- DownloadHelper'ı kurduktan sonra, indirilen dosyaları dönüştürmek isterseniz ayarlarını yapmanız gerekiyor. Firefox menüsüne tıklayıp Eklentiler'i seçin. Dovvnload Helper ın yanındaki Seçenekler'e tıklayın. Dönüştürme sekmesine tıklayın ve "Dönüştürme etkin" seçeneğine tıklayın. Şimdi "Dönüştürücü kur/güncelle" düğmesine tıklayıp dönüştürücüyü kurun.

2- Kurulumdan sonra YouTube'a girin indirmek istediğiniz bir video bulun. Araç çubuğunda beliren DownloadHelper simgesinin sağındaki oka tıklayın, videonun istediğiniz sürümünün (tercihen en yüksek çözünürlükte MP4) üstüne gelin ve "Hızlı İndir"e tıklayın. İsterseniz ek seçeneklere ulaşmak için "İndir ve Dönüştür" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

3- Dönüştürücü seçenekleri, videoyu izleyeceğiniz cihaz için (örneğin, iPhone, DVD oynatıcı veya tablet) en uygun biçimi seçmenize izin veriyor. İstediğiniz cihazı göremiyorsanız tüm biçim seçeneklerini görmek için Ayrıntılar düğmesine tıklayın. Ayrıca, video ve ses codec'leri ve bit oranı da dâhil olmak üzere dönüştürme işleminin diğer yönlerini ayarlayabilirsiniz.
Bu iletiyi değerlendirin:
Onaylanan Yanıt Pending Moderation
0
Oylar
Geri Al
bilgilendirme icin cok tesekkurler ama benim bi ricam olucak. netten arastirdim bulamadim. ben tabletime video downloadhelper yuklemek istiyorum ama google playden indirdigim firefox ile uyumsuz diyor ne yapmam gerek yardimci olursaniz sevinirim. sevgiler
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.
Onaylanan Yanıt Pending Moderation
0
Oylar
Geri Al
Merhaba. Android için Download Manager for Android Uygulaması isimli indirme yöneticisini kullanabilirsiniz.
Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.
  • Sayfa :
  • 1


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.