1. Admin
  2. Kibirli Canavar Forum Kurdu Dedektif
  3. Kategorilere Uymayan Konular
  4. Cumartesi, 03 Ağustos 2013
  5.  E-posta abonesi olun
Hornil StylePix İndir- İmajlarınıza profesyonel dokunuş

Ücretsiz ve kapsamlı bir imaj editörü olan Hornil StylePix, ücretli Photoshop’un en dişli rakiplerinden biri olarak dikkat çeki­yor. Küçük boyutuyla hızlı bir şekilde kul­lanıma hazır hale gelebilen Hornil Style- Pix, katmanlarla çalışma imkanı da suna­biliyor. Eğer Photoshop’un temel özellikle­rini kullanmak istiyorsanız boşuna ücretli seçenekleri edinmenize gerek yok. Zira Hornil StylePix bu yazılımların tüm temel özelliklerini kullanımınıza sunuyor.
http://img404.imageshack.us/img404/2884/eydo.jpg
Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan Hornil StylePix, böylece çektiğiniz fo­toğrafları hızlı ve rahat bir şekilde düzen­leyebilmenize olanak tanıyor. JPG, PNG, GIF, BMP ve TIF gibi önemli dosya format- larını destekleyen Hornil StylePix, Türkçe dil desteği sunmasıyla da rahat bir kulla­nım sağlıyor. Sahip olduğu filtreleri ile fo­toğraflarınızı özelleştirebilen Hornil Style- Pix, kırmızı göz hatasıyla çıkmış olan fo­toğraflarınıza müdahalede bulunabilme­nize de olanak sağlıyor. Yine resimlerinizi çevirebilen, döndürebilen ve yeniden formatlayabilen Hornil StylePix ücretsiz indirebilirsiniz.

Hornil StylePix İndir

İPUCU 1 Geliştirici sitesi Hornil.com/en/ downloads üzerinden programın USB bel­lekler için taşınabilir sürümünü de indire­bilirsiniz.
İPUCU 2 File | Batch Processing yolunu takip ederek birden fazla sayıda fotoğrafınız üzerinde aynı anda işlem yapabilir ve za­mandan tasarruf edebilirsiniz.
Bu iletiyi değerlendirin:


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.