Cuma, 06 Haziran 2014
  7 Yanıtları
  38.8K Ziyaretleri
  Abone olun
Bu tabletı 21 martta bir dershanenin yapmış olduğunu sınavda kazandım. Elimde hiçbir garanti belgesi yok. Şimdi ( yaklaşık 1 saat önce ) dondu. Bende kapatma tuşuna 1 dakika basarak zorla kapattım. Şimdi açmaya çalışıyorum, ama Exper yazılı bir ekranda donuyor. Normalde o yazıdan sonra 7-8 defa exper yazısı geçer ekrandan, açılırdı. Fakat şimdi exper yazısı geliyor. Orda donuyor. Gerisi yok. İnternette araştırdım, reset felan dediler, arkasında sarı metal görünümle, ufak bi delik var. Ona kürdanla 5-10 saniye bastım. Fakat bir işe yaramadı. Rom felan yükleyin dediler, ama nasıl yapacağım bilmiyorum. Lütfen yardım edin.
Bu iletiyi değerlendirin:
9 yıl kadar önce
·
Merhaba. Öncelikle http://www.androidkardes.com/forum/android-tablet-format-atma.html bu konuda bulunan onarım modunda açma önerilerini deneyerek cihazı onarım modunda açıp fabrika ayarlarına döndürmeye çalışın. Olmazsa Kawai KT-088 Tablet ROM dosyasını kullanarak cihaza rom yükleyerek sorununuzu çözebilirsiniz. Kolay gelsin.

http://kawaiservis.com/kawai-tablet-pc-driver-servis/kt-088-tablet-pc-driver-ana-yazilim
9 yıl kadar önce
·
Beyler bir yardımcı olurmusunuz yarışmadan kazandım markasını ilk defa duyduğum bi tablet yazılımını güncellemek istiyorum bileniniz varsa bi yardımcı olabilirmi ?
9 yıl kadar önce
·
Kawai marka tablet yazılım ve dosyalarını aşağıdan indirebilirsiniz.
9 yıl kadar önce
·
Merhaba kawai den indirmiş olduğum dosyaları kullanamıyorum imaj dosyası var karta attım zipten çıkanları fakat eror veriyor
9 yıl kadar önce
·
Bim kawai. Kt-088 bi tabletim var açma düğmesine basiyom tık tık diye ses geliyo kapaniyo yine ne yapmam lazim
9 yıl kadar önce
·
Dosyalar elinde olan paylaşabilir mi sitesinden kaldırmışlar
8 yıl kadar önce
·
tf kartım yok tabletteki tuşlarlada olmuyor ses+ ses- herşeyi denedm olmadı nasıl yapcam
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.