Pazartesi, 19 Ağustos 2013
  11 Yanıtları
  29.8K Ziyaretleri
  Abone olun
tabletim i açtığımda android yazısında takılı kaldı sonra kapandı kapatma işlemlerini doğru yapmıştım reset girişi olmadığından ses+on/of tuşlarına 8 saniye kadar basılı tuttum ama bişey olmadı galiba şarzı yok diğe düşündüm şarz da olmuyo acill yardıııııım
Bu iletiyi değerlendirin:
10 yıl kadar önce
·
Onaylanan Yanıt
Merhaba. Tabletinize ait gerekli güncel rom dosyalarına http://www.pro2000.com.tr bu sayfadan Destek kısmına tıklayın Driver indirme merkezi yazan yerden ulaşabilirsiniz.

Yükleme konusunda sıkıntı yaşarsanız aşağıdaki irtibat adreslerinden yardım alabilirsiniz.
Mail’le destek için: [email protected]
Telefonla destek için: (212) 222 19 26

Yükleme talimatları Livesuit.rar, Rockchip_Tool.rar isimli dosyaların içinde mevcuttur.

Benim size tavsiyem Card_tool.rar isimli rarlı dosyayı tabletin hafıza kartına atarak cihazı çalıştırıp formatlama yapmasını sağlamanızdır. Bu şekilde yapamazsanız Livesuit yazılımı ve güncel rom dosyasını indirerek, Livesuit programı üzerinden cihazı bilgisayara bağlayarak tablete güncel firmware dosyasını yüklemeniz olacaktır. Güncel firmware dosyası sanırım 04_06_2013.rar yazan dosya.

Cihaz hiç açılmıyor,i sarj olmuyor tepki vermiyorsa irtibat numarasını arayarak PRO2000 yetkilisinden yardım alın. Kolay gelsin.
10 yıl kadar önce
·
Onaylanan Yanıt
Merhaba. Tabletinize ait gerekli güncel rom dosyalarına http://www.pro2000.com.tr bu sayfadan Destek kısmına tıklayın Driver indirme merkezi yazan yerden ulaşabilirsiniz.

Yükleme konusunda sıkıntı yaşarsanız aşağıdaki irtibat adreslerinden yardım alabilirsiniz.
Mail’le destek için: [email protected]
Telefonla destek için: (212) 222 19 26

Yükleme talimatları Livesuit.rar, Rockchip_Tool.rar isimli dosyaların içinde mevcuttur.

Benim size tavsiyem Card_tool.rar isimli rarlı dosyayı tabletin hafıza kartına atarak cihazı çalıştırıp formatlama yapmasını sağlamanızdır. Bu şekilde yapamazsanız Livesuit yazılımı ve güncel rom dosyasını indirerek, Livesuit programı üzerinden cihazı bilgisayara bağlayarak tablete güncel firmware dosyasını yüklemeniz olacaktır. Güncel firmware dosyası sanırım 04_06_2013.rar yazan dosya.

Cihaz hiç açılmıyor,i sarj olmuyor tepki vermiyorsa irtibat numarasını arayarak PRO2000 yetkilisinden yardım alın. Kolay gelsin.
10 yıl kadar önce
·
Merhaba
cihaz android yazısında kalıyor rom indirdim live suit de son adıma geliyorum finish diyorum sonraki adımlar gelmiyor hafıza kartı ile yapmayı denedim phoneixCard adlı program ile ondada indirdiğim rom u tanımıyor eski sürüm bisiyler yazıyor ingilizce yardımcı olursanız sevinirim
10 yıl kadar önce
·
ya ben dediklerinizin hepsini denedim hiçbi sonuç alamadım yardımcı olun nolur benim tablet hediye yani yarışmada kazandım ondan garanti maranti de yok benim tablet probook prbt741 ha bi ara yatan android simgesi kırmızı üçgen içinde ünlem işareti geldi nolur yardım edin arkadaşlar sizler tecrübelisiniz sanırım ayrıca tüm yazıları okudum cevap verecek arkadaş yukarıyı oku demesin yoksa çıldıracağım :( :( :( :( :( :( :(
10 yıl kadar önce
·
benim tabletimin markası probook prbt 740 . ben tabletime desen şifresi koymuştum abimde sağolsun birsürü desen denemiş gmail şifresini ve hesabını soruyo ben bunları unuttum nasıl reset yada format atabilirim ?? lütfen yardım edin !!!
10 yıl kadar önce
·
ACİLLLLLL ! ! !
benim tabletimin markası probook prbt 740 . ben tabletime desen şifresi koymuştum abimde sağolsun birsürü desen denemiş gmail şifresini ve hesabını soruyo ben bunları unuttum nasıl reset yada format atabilirim ?? lütfen yardım edin !!!
9 yıl kadar önce
·
PRBT 740 tabletim hiç açılmıyor şarj olmuyor bilgisayara bagladıgımda bilgisayardan baglandı sesi geliyor ama görmüyor.yardım edebilirseniz sevinirim
hayırlı işler
9 yıl kadar önce
·
Merhaba benim tabletimin markası probook prbt740 tablet android yazısınakadar gligliyornra ekann gelip hemen gidiyor napabilirim
9 yıl kadar önce
·
probook 763 tabletin ekranı degiştirdim şimdide şarz dolmuyor %13 kadar şarz oluyor tabletim 2 ay oldu alalı aynı tabletten evde 3 tane hiç birinin şarz cihazları doldurmuyor reset attım fabrika ayarlarına dönderdim daha ne denemeliyim bilen varmı
8 yıl kadar önce
·
Tabletin şarjı 0 oldu sarja taktım baya süre geçti sonra bi girim dedim baktım hala şarj dolmamıs gine baya bekledi gine ok ne yapmalıyım marka probook 7prbt763
8 yıl kadar önce
·
Evet o simge görükiyo. 5-6 prizde denedim ve elektriklerik geleliyomu diyo konturol ettim geliyodu .
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.