Modern War APK İndir - Android Savaş Oyunu

Modern War APK İndir - Android Savaş Oyunu

Tabletler, RTS oyunlarına son derece uygun cihazlar. Bir RTS (gerçek zamanlı strateji) oyunu olan Modern War'da çeşitli görevler için askeri bir üs kurup, kaynak toplayıp, araştırmalar yaparak ordunuzu geliştirip düşmanla savaşmanız gerekiyor.

Modern orduların sahip olduğu pek çok silahı kullanabileceğiniz bu strateji oyunu, kolaylıkla bağımlılık yapabiliyor. Üstelik online çoklu oyuncu özelliği olduğunu da ekleyelim.

Oyun hakkında bazı yorumlar

Ahmet Utku Kargı - 20 Haziran 2013 Perşembe - 3.6.9 sürümüne sahip Samsung Galaxy Y
Çok güzel
Oyun gerçekten çok güzel fakat oyunun donduğu zamanlar var. Araç,asker,uçak,gemi hepsi çağımıza göre yapılmış. Eğer donma sorunu çözülürse 5 yıldız kesinlikle veririm.

Google Kullanıcısı - 25 Ağustos 2012 Cumartesi - 1.0.6 sürümüne sahip Samsung Galaxy S3
Oyunda basarili olmak icin okuyun..
Arkadaslar oncelikle sunu soyleyeyim Bu oyun devam ve sabir ister.Oyunu eski ve yeni tlf da 5 kez kurdum. Haci cap cup - Vatan Evladi bunlardan biriydi. Vatan Evladi ni tam 1 hafta once baslattim bu sabaha kadar bu surede 28 Levele getirdim. Gunun 20 saati online dim. Oyunda ilerlwmek icin agrasif olacaksiniz benim 1500 e yakin saldirim vardi ve saldirilarda para toplamayi amac edinmeyin sadece level atlamak icin puan toplayin.Az para kazansanizda saldiriyi muhimmatiniz bitene kadar ayni kisiden devam edin.

Modern War ingilizce incelemesi için buraya tıklayın.

Modern War ingilizce inceleme makalesinin Türkçe Google Translate çevirisi aşağıya eklenmiştir.

Modern savaş halindeyken patlayıcı sosyal oyun sunuyor

Aşırı jenerik bir isim ve belli ki Duty serisinin Call oyun canavarına popülerlik kapalı besleme bir öncül ile, Modern War ne kadar ferahlatıcı şaşırtıcı. Oyun Mafia Wars 2 ve Facebook Savaş Komutanı gibi oyunlar hayranları anında tanıdık gelecektir, ancak çağdaş mücadele ayarları ve simülasyon / strateji karışımı bu yolda değerli bir pick-up-and-play seçeneği olun.

Gerçek bir hikaye burada var. Başlangıçta, sadece komuta bir avatar seçeceğiz, ve unutulabilir askeri genel oyun temelleri size yol gösterecektir. Çoğu mobil sosyal oyunlar gibi, bu iPhone üzerine ithal Facebook tarzı oyun olduğunu. Sen diğer topluluk üyelerine karşı savaşa görevleri, dayanıklılık tamamlamak için enerji gerekli olacak ve para kazanmak ve yeni asker kilidini açmak için sizin temel oluşturmada bir odak var. Formül yeni bir şey değil, ama Modern War kendi tanıtımı ve oyun ilerleme ile hedef kitleye bir patlama-up iş yemek yapar.

Tipik bir Facebook macera benzer, misyonları ekranınızın sol tarafında açılır. Menü sistemi oyuncular yabancı pop-up ekranlar üzerinden eleme güçlük olmadan görevlerini yerine gitmek için izin, bir hale getirilmiştir. Misyon çeşitli savaş suikast ve molozlar kurtarır ve all-out her şey oluşur.

Yürütme olarak yine sadece misyon bölümlerini yürütmek üzere nesneleri tıklayarak konum, ama burada da, sistem akıllıca tasarlanmıştır. Sprite iPhone ekranında oldukça küçük olduğu için, önce bir eylem onaylamak için tekrar dokunun sizinle etkileşime istediğiniz nesneyi dokunun gerekir ve olacak. Bu yan adım önemli hayal kırıklığı yardımcı olan bir küçük bir detay var.

Eğer görevleri yürütmek olarak, birimlerin çeşitli satın almak için gerekli olacak. Bu çok için hazırlama oyunun yolu gibi görünüyor. Eğer bir saldırı başlatmadan önce profile ilk kapsamı isteyeceksiniz ama sadece saldırmak için bir rakip seçerek dışında çok bileşeni dahil gerçek bir eylem, var. Eğer saldırılar ve baskınlar deneyim ve ganimet elde edersiniz bu yana, çok gerekli ve anlamlı bir ektir. Ancak, ne çekici ne de genel paketin tüm ilginç bir parçası.

Görme, Modern War o oyunun türü için oldukça çekici. Sprite detaylı ve güzel animasyon ve çeşitli bir ton ortamlarda açısından var. Bombardıman izlerken inanılmaz tatmin edici, ve müzik ve ses efektleri gerçekten sunum pop yapmak.

Oyunun başlığı belki biraz aldatıcı olsa da, Modern War hala savaş temaları kazmak millet için büyük bir sosyal oyun seçenektir. Oyun sürekli nakit akışı verir bir temel inşa ettik kadar devam biraz yavaş olabilir, ve çok güzel cansız. Ancak kısa hamlelerle, Modern War zaman geçirmek için eğlenceli bir yoludur.

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

0
Pirates of the Caribbean (Karayip Korsanları) Andr...
Great Little War Game APK İndir - Android Strateji...
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?