Pirates of the Caribbean (Karayip Korsanları) Android Oyunu APK indir

Pirates of the Caribbean (Karayip Korsanları) Android Oyunu APK indir

Pirates of the Caribbean android oyununda Johny Depp'in başrolünü oynadığı ünlü Karayip Korsanları serisini sevenler bu oyuna bayılacak.

Sadece bir korsanlık oyunu değil, aynı zamanda arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz çok oyunculu bir oyun olan Pirates of the Caribbean'da Karayip denizinde korsanlık yaparak servetinizi genişletirken peşinizdeki donanmayla de sık sık savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Ortaçağ deniz savaşlarını, okyanuslarda yelkenlilerle süzülmenin keyfi ve elbette harika müzikleriyle bu oyunu çok seveceksiniz.

Geliştirici web sitesi: http://disneyinteractivestudios.custhelp.com/

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

Pirates of the Caribbean android oyununun ingilizce incelemesi için buraya tıklayın.

Pirates of the Caribbean oyununun ingilizce incelemesinin Google Translate çevirisi aşağıya eklenmiştir.

Sağ geçen ay sonunda yaklaşık, biz Disney tarafından yeni sosyal oyun bulundu ve tamamen dürüst olmak gerekirse, ben bu muhteşem olurdu düşünmüyordu. Seas Yüksek Lisans: Bu oyun, tabii ki, Karayip Korsanları olduğunu. Sadece son derece popüler, ama aynı zamanda garip bir şekilde bağımlılık yapar. Bu gibi oyunlar hakkında bir şey gerçekten insanları çekmek ve onları geri daha fazlası için gelen tutar.

Pirates of the Caribbeanİlk İlk şeyler

Öncelikle, bu Seas Master daha yakından başka bir şey daha Facebook'ta bulmak istiyorum sosyal oyunlar ile ilgili olduğunu belirtmek gerekir. Sosyal oyunlar sadece sizin için değil Yani, o zaman muhtemelen bu bir çok almazsınız. Oyun boyunca, Facebook, arkadaşlarınızla paylaşın bağlanmak ve arkadaş olmak için teşvik ediyoruz. Aslında bağlanma ve arkadaşlar yapmadan devam etmek tamamen mümkün olsa da, ilerleme acı yavaş olacaktır. Bu yorum geri kalanı ile, söyleniyor!

Oyun

Bu oyun oynanır yolu oldukça basit - gezilip tam araştırıyor, savaş diğer korsanlar, ve sonuçta denizlerin usta olmak için bir göreve adadan adaya gemi. Esasen, orada odaklanmak gerekir bu oyunun sadece dört yönleri vardır, ve bu sizin ekip, savaşlar, kadar tesviye ve görevler vardır. Her şey hikaye tabanlı, bu nedenle aslında, herhangi bir kontrollerini kullanarak gemi direksiyon, ya da silah ateş olmayacaktır.

Ekip

Oyunda ilerleme için, yol boyunca size yardım etmek için güvenilir bir ekip olması gerekir. Sizin ekip daha farklı şekillerde size yardımcı olabilir. Öncelikle, daha fazla öğe ya da tam belli görevler donatmak onları gerekir. İkinci olarak, altın, öğeleri, daha fazla enerji ya da dayanıklılık, ve çok daha fazlası gibi günlük hediyeler gönderebilirsiniz. Mürettebat almak için, Facebook bağlanmak, ya da oyun içi kiralama, kullanıcı adı ile arkadaşlarınız ekleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar bu konuda güzel bir şey var kaç mürettebat herhangi bir sınır var olduğunu, bu nedenle birçok ekleyin.

 

Savaşlar

Arazi için ufuk tarama üzerine, sular yelken diğer korsanlar fark edeceksiniz. Kendi gemi dokunarak, senin için onların istatistikleri bir karşılaştırma görmek görebilirsiniz, böylece saldırı karar vermeden önce rakiplerinizi varan ölçülerde olabilir. Eğer onları alabilir düşünüyorsanız, savaşa gidin. Ben bu oyunda savaş senaryolarının dinamikleri gerçekten bilemiyorum, ama sıra tabanlı gibi görünüyor. Daha düşük saldırı ve savunma istatistikleri olan biri karşı giderseniz, her zaman kazanacak. Yangın her turda bir dayanıklılık alacak ve kazanmak eğer deneyim puanı ve altın alırsınız.

Pirates of the CaribbeanUp Tesviye

Bu bölüm gerçekten düşünmeden gelir. Yapmanız Her savaş veya arayışı deneyim puan verecek ve sonuçta kadar seviyesi olacak. Yeni seviyeleri kazanmak, gemi yükseltme yeni adalar kilidini, ve stat puan verecektir. Stat puan saldırı, savunma, enerji, dayanıklılık, veya sağlık yükseltmek için kullanılır.

Görevler

En önemlisi, denizlerin usta olmak için, size yol her adaya ana gerekecek. Her ada tamamlanması gereken görevler bir listesi vardır ve korsan bilginizi test soruları yanıtlayarak bunu. Her arayış enerji kullanmak için gidiyor, mürettebat belirli sayıda gerektirir ve genellikle belirli öğeleri gerektirir. Bir arayış bir kez tamamlandıktan sonra, bu hakim 'için birkaç kez yapılması gerekir, ve bir kez bir adada her arayışı hakim olmuştur, adanın hakim olacak.

Bütün bunlar ek olarak, bu oyunda para sistemi de değer söz olduğunu. Neredeyse yaptığınız her şey size altın verecek ve altın gemi ve mürettebat için ürün satın için kullanılır. Ancak, aynı zamanda en iyi öğelerden bazıları sadece taşlarla satın alınabilir olduğunu fark edeceksiniz. Evet, bunu tahmin, bu taşlar in-app alımları ile elde edilebilir, ve gerçekten oyunda önünüzde koyacağız.

Sonuç

Genel olarak, bu oyun oldukça eğlenceli. Bu sosyal oyuncular karşı daha içindir, bu yüzden herkes için olmayabilir. Ancak, onunla birlikte gider hikaye çok, hala keyfini böyle oyunları gibi normal olmadığını bu eğlenceli ve interaktif.

Benim tek şikayet bu oyuna bağlayan bir kabus olabilir olmasıdır. Bazen tam olarak ilk kez açılması üzerine yük olmayacak ve yük ekran daha uzağa almazsınız. Ayrıca rastgele bağlantı orta oyunu kaybedersiniz, ve ben yakın tamamen uygulaması ayarı ve yürürlüğe giderseniz sadece yeniden olacaktır. Bu da, basit bir güncelleme ile sabit olabilir eminim.

0
Jewels Star Android Zeka Oyunu (APK indir)
Modern War APK İndir - Android Savaş Oyunu
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?