Cuma, 31 May 2013
  0 Yanıtları
  8.4K Ziyaretleri
  Abone olun
Avea’nın “mymediks” uygulaması ile sağlık kayıtları her an her yerde cepte!

Avea, mobil sağlık alanında Tekimed Bilgi İşlem Hizmetleri işbirliğiyle hayata geçirdiği “mymediks” uygulamasıyla sağlıkta daha güvenli ve daha pratik bir dönemin kapıları açılıyor…

Mymediks kullanan Avealılar, tansiyon, şeker, ateş, solunum, gibi sağlık ölçümlerini detaylı olarak saklamanın yanı sıra; geçirdikleri hastalıklardan alerjilere; ameliyatlardan kullandıkları ilaçlara, uygulanan geçmiş tedavilere kadar tüm detayları cep telefonlarında kayıt altında tutabilecekler. Avealılar, hastane, doktor ve randevu kayıtlarını uygulama üzerinden takip ederken, gerektiğinde bu bilgileri gittikleri doktor ya da hastanelerle de online olarak paylaşabilecekler.


Mobil sağlık alanında yaptığı işbirlikleriyle adından söz ettiren yenilikçi teknolojilerin lideri Avea, mobil sağlık alanındaki inovatif çözüm odaklı yaklaşımıyla yeni uygulamalar geliştirmeye ve mobil sağlık hizmet ağını geliştirmeye devam ediyor.

Avea ve Tekimed Bilgi İşlem Hizmetleri işbirliğiyle hayata geçirilen “mymediks” uygulaması sayesinde Avealılar; sağlık kayıtlarını Android cihazlarda ve iPhone’larında tutarak kendi sağlık arşivlerini oluşturacak. En önemlisi ihtiyaç duyulması halinde de bu bilgiler 7/24 mobil ortamdan erişebilir olacak.
http://img12.imageshack.us/img12/9854/201352910350833.jpg
Mymediks kullanan Avealılar, tansiyon, şeker, ateş, solunum, gibi sağlık ölçümlerini detaylı olarak saklamanın yanı sıra; geçirdikleri hastalıklardan alerjilere, ameliyatlardan kullandıkları ilaçlara kadar uygulanan tüm geçmiş tedavilere ve yapılan bütün testlere ait detayları kaydederken; sağlık harcamalarını ve sağlık sigorta bilgilerini de takip edebilecekler. Avea müşterileri, hastane, doktor ve randevu kayıtlarını uygulama üzerinden takip edip randevu takvimlerini yönetebilecekleri gibi, bu kayıtları 7/24 güncelleyerek gerektiğinde gittikleri doktorlar ya da hastanelerle de online olarak paylaşabilecekler.

Uygulama android cihaza sahip Avealılar tarafından Google Play Store’dan indirebililecek.

mymediks v1.0 apk indir

iPhone kullanıcıları ise çok yakında Apple Store’dan uygulamaya erişebilecekler.

Sağlığı cebe taşıyan uygulama aylık 2,90 TL’den ücretlendiriliyor.
Bu iletiyi değerlendirin:
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.