Çarşamba, 02 Ekim 2013
  1 Yanıtları
  6.8K Ziyaretleri
  Abone olun
Cepteteb Mobil Bankacılık uygulamasını merak ediyorum, daha önce kullanmış olanınız var mı? Varsa tecrübelerini öğrenmek isterim.
Bu iletiyi değerlendirin:
9 yıl kadar önce
·
#1747
Merhaba. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teb&hl=tr uygulamanın google play sayfasından bazı kullanıcı yorumlarını ekliyorum. Uygulamayı kullanıp yorum yapanlar sayesinde bilgi edinebilirsiniz.


ismail Şimşek 3 Eylül 2013
Bazı bankalar gibi daha iyi olabiliriz neden mi internet subesi girisi ... Bazı bankalar gibi daha iyi olabiliriz neden mi internet subesi girisi yaptigimizda cep telefonu faturalarını kredi kartından ödeme yapamıyoruz direk hesaptan ödeme butonu çıkıyor su faturasında elektrik faturasında sıkıntı yok sadece ttnet ve cep telefonu faturalarını hesaptan ödeme çıkıyor aslında bunlarda kredi kartından ödeme yapabiliriz bankaya aradım bu sıkıntıyı söyledim dediler ki bankadan kaynaklanıyor dediler ttnet aradım bankadan kaynaklaniyo lütfen bu konu üzerinde durun uz Bazı bankalar gibi daha iyi olabiliriz neden mi internet subesi girisi yaptigimizda cep telefonu faturalarını kredi kartından ödeme yapamıyoruz direk hesaptan ödeme butonu çıkıyor su faturasında elektrik faturasında sıkıntı yok


Sercan Gün 15 Temmuz 2013
Şuanda TEB'ten herhangi bir sıkıntı veya rahatsız olunacak bir davranış ...
Şuanda TEB'ten herhangi bir sıkıntı veya rahatsız olunacak bir davranış çekmiyorum Mobil intenet hizmet kalitesine henüz uygulamayı telefona indirdiğim beri ilk kez kullanıyorum normalde işlemlerimi sıklıkla atmlerden veya banka atmlerinden görürdüm ancak artık buna prk ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum bankalardan veya atmlerden sadece kredi kartı borcumuz varsa onun ödemesini gerçekleştirebiliriz ancak bu mobil uygulama gerçekten işlerin büyük bir kısmını hallediyo şuanda memnunum herhangi bir sıkıntım yok hayırlı geceler diliyorum cümleten hayırlı ramazanlar olsun ..


Tolga Ertinaz 23 Ağustos 2013
Daha cok eksigi var.
Internet bankaciligi gibi cep bankaciligida zayif web sayfasindan yapilan islemlerin aynisini bu application dan da bekliyorum. Internet bankaciliginin saati olmaması gerekir fatura odemeleri icin vezne mesai saati bekler gibi islem icin zamanin gelmesini bekliyorum.


Feridun Yardımoğlu 23 Ağustos 2013
Süpersiniz 1997lerden beri wap web bankacılıklarını kullanıyorum
teb her şeyi ile çağdaş teknolojik hızlı fatura ödeme harika sorgulama hiç bir bankada yok(diğer bankada otomatik var hata diye yanıtsız bırakmıyor) işlemler sonrası dekont mail herşey mükemmel, İstek= iphonda kullanıyorum kredi kartını internet ve posta seceneğini anlık olarak açıp kapayabilmeliyiz bknz garanti bnk. Teşekkürler
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.