Çarşamba, 10 Temmuz 2013
  3 Yanıtları
  16.6K Ziyaretleri
  Abone olun
Merhaba arkadaşlar dark evopad t7000 kullanıyorum geçenlerde ekran kilidini desen koymuştum deseni unuttum reset atacaktım youtubedeki videonuzu izledim ses yükseltme tusuna ve açma kapama tusuna elimi basılı tuttum ancak ne kadar tutarsam tutayım ekran gelmiyor ne yapmalıyım? şimdiden teşekkürler.
Haa bide deseni mi unuttunuz yazısına girdim bilgisayardan girdiğim gmail adresine tabletimden girmeye çalıştım girmedi (internet bağlantısı var).
Bu iletiyi değerlendirin:
9 yıl kadar önce
·
#1128
Merhaba. Model farklılığından dolayı sizin tabletiniz ses arttırma ve güç düğmeleriyle birlikte güvenli moda girmeyebilir. Diğer düğmeleri sırayla güç düğmesiyle birlikte basılı tutarak güvenli modda açmaya çalışınız. Güvenli moda ulaştığınızda tableti fabrika ayarlarına dönderiniz.

Güvenli modda açmayı başaramazsanız tabletinizin güncel rom dosyalarını http://www.dark.com.tr/dark-destek bu sayfadan temin ederek yükleme talimatlarına göre formatlama işlemi yapınız. Kolay gelsin.
9 yıl kadar önce
·
#1137
abi ses kısma tuşuna elimi basılı tuttum önce sonra güç düğmesine ekran gelince bıraktım sonrasında http://2.bp.blogspot.com/-bpFYEZTMVb0/UOW30NIxs9I/AAAAAAAAARM/saU5_3E_xuo/s1600/HOMETECH+TABLET+HARD+RESET.jpg ekranı geldi karşıma factory resetin üzerine gelince güç düğmesine bastım daha sonrahttp://1.bp.blogspot.com/-2LV2SJBUVD0/UOXBYZhWPWI/AAAAAAAAAR0/0GarNU_efpg/s1600/3.jpg bu ekran bunda da yes delete all user data yazısına girdim son olarakta http://3.bp.blogspot.com/-_sEaJJyGygU/UOXBFDjwXoI/AAAAAAAAARs/DGArLurf_ps/s1600/2.jpg bu geldi bundada roboot system now yaüzına girdim tablet yeniden başladı ekranda % işareti çıktı % 100 olunca tablet ilk günkü gibi oldu.
9 yıl kadar önce
·
#2385
bnmde şarjdayken açmaya kalktım android ünlem işareti çıktı. Servise gönderdim 3 hafta sonra gönderdiler yazılım güncellemesi yapmışlar. cuma günü geldi dün kullandım bugün şarja taktım yine aynı oldu.resimdekileri yaptım ama suan sadece dark Evopad yazısı var baska bişey olmuyor.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.