Salı, 03 Haziran 2014
  1 Yanıtları
  7K Ziyaretleri
  Abone olun
galaxy gio kullanıyorum şubat ayında servise göndermiştim geldikten sonra telefonda sıkıntılar doğdu bir süre sonra sürümünün düşürüldüğünü fark ettim şu an hiçbir türlü hesap açamıyorum ne google play ne de internetten yüklediğim diğer uygulamalar... ayrıca aşırı derecede kasıyor ne yapabilirim?
Bu iletiyi değerlendirin:
8 yıl kadar önce
·
#2656
Samsung Galaxy Gio S5660 telefonunuzu formatlama ihtiyacı duyduğunuzda yapmanız gereken işlemler, seçeneklerle birlikte aşağıda sıralanmıştır.

1: Öncelikle telefonunuzu kapalı duruma getirin ve batarya durumunuzun %50′nin üzerinde olmasına dikkat edin. Sim ve hafıza kartınızı çıkarmanızı öneririz. Telefonunuzu kapattıktan sonra aşağıdaki resimde işaretlenen Home(orta tuş) tuşu ve Power(açma-kapama)tuşlarına beraber basıp bir süre bekleyiniz. Telefon açılınca on-off tuşunu bırakıp home tuşuna basmaya devam ediniz. Android logosu belirdikten sonra işlem menüsü açılacaktır, tuşu bırakabilirsiniz. Ses açma kısma tuşları ile ‘wipe data/reset’ seçeneğinin üzerine gelerek Home(orta tuş) tuşuna basın açılan menüde yine ses açma kısma tuşları ile “yes — delete all user data” seçeneğinin üzerine gelerek ‘home’ tuşuna basın. Bu işlem telefonunuzdaki bütün bilgileriniz silinecek ve telefonunuz fabrika ayarlarına dönecektir. Daha sonra ‘reboot system now‘ seçeneğini uygulayarak telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz.

2: Telefonunuzun menüsüne ulaşabiliyor fakat yine de telefonunuzu formatlamak-sıfırlamak istiyorsanız, sim kartınızı ve hafıza kartınızı çıkararak telefonunuz açın ve*2767*3855# kodunu tuşlayın telefonunuz kendini formatlayacaktır.

Telefonunun ekran kilit desenini ve telefonunu bağladığı gmail hesabına ait bilgileri unutanlar, aynı yöntemle telefonlarını sıfırlayarak yeniden kullanmaya başlayabilirler. Telefona bağlı gmail hesabının bilgilerini hatırlayanlar yanlış çizilen ekran deseninden dolayı kapanan telefonlarını hesaba ait gmail adresi ve şifresini girerek telefonu yeniden aktif hale getirebilirler.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.