Cuma, 30 Ağustos 2013
  9 Yanıtları
  14.7K Ziyaretleri
  Abone olun
merhaba lg p895 kullanıyorum telefonumun sarjı bıtmıstı sarja taktıktan bır sure sonra acma dugmesne bastm sımdı ne acılıyr ne sarj oluyr hıc ısık yok telefnu teknosadan 2 ay once aldım telefonum bozuldumuu:( :( :(
Bu iletiyi değerlendirin:
10 yıl kadar önce
·
Merhaba. Cihazı onarım modunda açıp fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyiniz. Ses kısma ve güç tuşuna basılı tutarak onarım modunda açabilirsiniz. Onarım modunda açılırsa ses kısma tuşuyla wipe/factory reset yazan yere gelip güç düğmesine basıp yes diyerek fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Cihaz onarım modunda açılmıyorsa donanımsal olarak arızalanmıştır. Aldığınız yere götürüp garanti kapmasında tamir ettirmenizi tavsiye ederim.
10 yıl kadar önce
·
Arkadaşlar bir kac kere acma düğmesine basın bir müddet bekledikten sonra tekrar deneyin
10 yıl kadar önce
·
-1
Oy
Geri Al
url allah razı olsun kardeş cansınn....
9 yıl kadar önce
·
aynı sorun benimde başıma geldi çözebilen arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim
9 yıl kadar önce
·
help mee .. :( benım sadece ısıkları yanıyor. fabrıka ayarlarına defalarca döndurdum gelmedı ekran :(
9 yıl kadar önce
·
Arkadaslar lg l7(p705) e sahibim teelefonunu arji bitti daha aclimiyor telefon 2 senelik acaba bataryasimi bitti sarja takiyorum hala acilmiyor cevabini veren cennetlik :D
8 yıl kadar önce
·
Beyler Lg optimus e975 telefonumun şarjı bitti ama birdaha açılmadı yardımcı olurmusunuz vidalı olduğundanda arkasınıda açamıyorum yardım pls pls pls pls pls !!!!!!!!!!!!!!!!1 :( :( :( :( :( :(
8 yıl kadar önce
·
LG prada telefonum hiç açılmıyor.ne yapacağım.:(
7 yıl kadar önce
·
beyler aynı sorun bendede var napcaz
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.