Pazar, 18 Ağustos 2013
  3 Yanıtları
  12.7K Ziyaretleri
  Abone olun
Selamlar... Öncelikle insanlara yardım etmek için ayırdığınız zamana teşekkür ederim...

Onyo Power Pad Duo 16 GB tabletime 4 5 GB lik fotoğraf attıktan sonra fotolara bakarken aniden dondu ve on/off düğmesine basılı tutarak tableti kapattım. Tekrar açmaya çalıştım fakat tablet açılmıyor. Açılış ekranı olan beyaz ekran üzerinde powerpad duo yazısı yanıp sönüyor durmadan ama açılmıyor. Şarja taktığım zaman da aynı şekilde kalıyor. Her türlü tuş kombinasyonunu denedim ama bir işe yaramadı. Onyonun sitesindeki dosyayı indirdim. Kurulum kılavuzundaki anlaşılmaz talimatları yerine getirmeye çalıştım yine bi hareket yok. Hatta adamların siteye koyduğu LiveSuit yazılımı çalışmıyor bile.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
Bu iletiyi değerlendirin:
9 yıl kadar önce
·
#1478
Merhaba. Livesuit programı çalışmıyorsa, sitemizdeki diğer tablet markalarına ait format ve desen kilidi ile ilgili konularımıza bakarak Livesuit programını indirebilirsiniz. Bir tanede aşağıya ekleyim.

LiveSuit 2.05

ONYO PowerpadDUO 16GB Yazılım güncellemesi.

Not: Seri numarası 2013 ile başlayan modeller için geçerlidir.

Gerekli dosya ve yazılımları indirdikten sonra yazılım güncellemesinin içerisindeki kurulum_haritasi.pdf isimli dosyaya göre livesuit programından tabletinizi güncelleyiniz. Tabletinize başarılı şekilde rom dosyasını yüklediğinizde ilk günkü gibi açılacaktır cihaz. Kolay gelsin.
9 yıl kadar önce
·
#2089
aynı şekilde benımde tam markada donuyor Onyo Winner XL markası 16 gb hafıza falan özelliklerı aynı ama tuşlarla format yok galiba olmuyor cok denedım
8 yıl kadar önce
·
#3694
bende live suit açılmıyot
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.