Perşembe, 15 Ağustos 2013
  1 Yanıtları
  11.2K Ziyaretleri
  Abone olun
Tabletime root yaptım hatasız olarak. tabletim açıldı sonra chainfire 3d programını ücretsiz olarak kurdum ve program içinden kendi kurulumunu yaptım hatasız olarak. sonra kurulum bitti ve reset attı kendi kendine. Reset atınca her açılışta olduğu gibi Samsung galaxy tab 2 7.0 yazısı geldi ve orada kaldı. recovery menüsüne ya da download menüsüne girebiliyorum yanıt veriyor ancak hiç bir şekilde Samsung galaxy tab 2 7.0 bu yazıdan daha ileri gitmiyor. acil yardıma ihtiyacım var. internette rom bulamıyorum bulduğum bir tanesi de installation aborted hatası veriyor.
Bu iletiyi değerlendirin:
10 yıl kadar önce
·
Merhaba. Cihazı root yaparken işletim sistemi bir şekilde hasar görmüş olabilir. Tabletinizin üretici internet sitesinden yani http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/tablet/GT-P3110TSATUR-support bu sayfanın destek bölümünden kies'i indirerek kies üzerinden tablete orjinal romunu yüklemeye ya da güncellemeye çalışın.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.