Perşembe, 22 Ağustos 2013
  1 Yanıtları
  10.4K Ziyaretleri
  Abone olun
merhaba arkadaşlar bende sunny 10001 model bi tablet var ve kardeşim deseni 5 kez yanlış girmiş bende deseni hatırlıyorum ama kullanıcı adı ve şifreyi bilmiyorum reset atmaya ve netten yardım alarak yapmaya çalışırken şimdi ekrana dokunsam da işlemiyor kullanıcı adı ve şifreyi de zaten hatırlamıyorum lütfen biri yardım etsin napıcağımı bilmiyorum.
Bu iletiyi değerlendirin:
9 yıl kadar önce
·
#1475
Merhaba. Tableinizin üretici internet sitesinden tabletinizi buldum ancak tabletinize ait gerekli rom ve güncelleme yazılım dosyalarını bulamadım. http://www.sunny.com.tr/iletisimyeni.html sayfasından tabletinizin modelini belirterek güncel firmware (rom) ve yükleme talimatını eposta adresinize göndermelerini rica edin. Mesai saatleri içerisinde size gerekli bilgileri temin edeceklerdir. Güncel yazılımı yükleme talimatına göre tabletinize kurmaya çalışın. İşlem bittikten sonra tabletiniz açılacaktır.

Tabletiniz hiçbir şekilde hiçbir modda açılmıyorsa tableti bricklemişsiniz demektir. Bu durumda garanti servisine göndermenizi tavsiye ederim.

Size tabletinizle ilgili gerekli dosyalar ve yükleme talimatı gönderildiğinde bu konuya eklerseniz bir başka bu sorunu yaşayan kişilerede yardımcı olmuş olursunuz. Umarım Sunny gerekli dosyaları size bir an önce gönderir.

Brick Nedir? Kaç Çeşit Brick Vardır?
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.