Çarşamba, 30 Ekim 2013
  7 Yanıtları
  30.7K Ziyaretleri
  Abone olun
sunyy sn 7006 marka tabletim desen kilidi yanlış girme sonucu kilitlendi nasıl açabilirim?
Bu iletiyi değerlendirin:
7 yıl kadar önce
·
arkadaşlar çözümü söylüyorum adb den yapa bılırsınız adb çalışıyor dırek pc ye bağlayın adb dırıverını yükleyın adb yı açın ve şunu yazın adb reboot recovery yapamassanız bana ulaşa bılırsınız fac*book tan Facebook/hasankemal28
8 yıl kadar önce
·
Abi benim tabletin markası sunny format menüsü nasıl açılıyo onu söylermisiniz
9 yıl kadar önce
·
Bendede aynı sorun var tabletin SN7006 tablet tabletim açılış ekranında kalıyor napıcam ses tüşlarıda yok acaba kılavyeyle bışey yapılabilirmi acill cevap tam bi sene oldu
9 yıl kadar önce
·
benimde sunny sn7006 marka android tabletim var android 4.1.1 jelybean ses açma kapatma tuşu yok sadece power tuşu var o yüzden reset yapamıyoruz sunny nin veb sitesinde tabletin markasını bulduk ama room yada sürüce destek falan yok nasıl açacağız bu tableti siteye koysunlar rom sürücü izec tablet.com ken tabletlerin hepsinin rom larını koymuş siteye indiriyorsun ve kuruyorsun açılıyor vippad tablet vardı arkadaşın 3 deva açtık
ama bunu açamıyoruz ne rom var nede bir destek lütfen yardım etsinler
10 yıl kadar önce
·
-1
Oy
Geri Al
gerizekalılar , desteği arıyorum bana yetkili servi nosu veriyor.. durumdan bahsediyorum yanındaki adama abi tabletten anlıyormusun diyor .. o telefonu alıyor sorun ne diyor.. acılıyor kilitli ekranda kalıyor .. resetleme yada rom yüklem için destek laızm diyorum.. rom dosyasını verin yeter dyorum.. bizde rom felan yok .. onlardan anlamıyoruz diyorlar .. ama getirin bakalım diyorlar .. 2 saat yol gitmem gerekiyor...
10 yıl kadar önce
·
Allah belasını versin bu sunny in vol + tuşu yok ki :) :) :) sitede küfür yasak olmasaydı keşke:) :)
10 yıl kadar önce
·
Merhaba. Tableinizin üretici internet sitesinden tabletinizi buldum ancak tabletinize ait gerekli rom ve güncelleme yazılım dosyalarını bulamadım. http://www.sunny.com.tr/iletisimyeni.html sayfasından tabletinizin modelini belirterek güncel firmware (rom) ve yükleme talimatını eposta adresinize göndermelerini rica edin. Mesai saatleri içerisinde size gerekli bilgileri temin edeceklerdir. Güncel yazılımı yükleme talimatına göre tabletinize kurmaya çalışın. İşlem bittikten sonra tabletiniz açılacaktır.
-----------------------------------------------------
Tableti onarım moduna alarak fabrika ayalarına döndürmeyi deyebilirsiniz.

Tableti fabrika ayarlarına alma için aşağıdaki kombinasyonları deneyiniz.

Ses Arttırma Tuşu ve Güç Tuşuna bir süre basılı tutarak onarım modunda açmayı deneyiniz, olmaz sa aşağıdaki kombinasyonları sırayla tek tek deneyiniz.

Ses Kısma ve Güç Tuşu

Ses Kısma - Ses Arttırma ve Güç Tuşu

Başka tuş varsa Home Tuşu gibi

Ses Kısma, Home Tuşu ve Güç düğmesi

Ses Arrtırma, Home Tuşu ve Güç düğmesi

Bu şekilde onarım moduna girmenin bir yolunu bulursanız, onarım modundan wipe/Factory reset yazan kısma gelip fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

Kaynak: http://www.androidkardes.com/forum/tablet-guncelleme-tablet-rom-yukleme.html
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.