Cuma, 06 Haziran 2014
  3 Yanıtları
  9.4K Ziyaretleri
  Abone olun
tpad diye bir tablet hediye aldım,bir iki aydır iyi gidiyordu,seyahate çıkmadan önce şarj ettim,ağzına dek doldu ama yolda açılmadı.Benzinlikte fişe takıp düğmeye bastım,açıldı,sonra şarjı bitince otelde şarj ettim dönüşte de sorun yoktu ama evde kaç gündür şarjda ve açılmıyor.İçindekileri silmemem lazım,servise versem açıp yollarlar mı içindekiler gider mi,sd kartı da yok çıkarıp alamıyorum,içindekiler gidebilecekse nasıl çözebilirim şarjı dolu olduğu halde ne fişteyken ne de başka voltajlı fişlerdeyken açılıyor,pc de kapalı olduğu için okumuyor ne yapmalıyım?
Bu iletiyi değerlendirin:
8 yıl kadar önce
·
#2655
Merhaba. Cihazda donanımsal sorun yoksa açılmayan tabletler mecburen formatlanarak arızası gideriliyor. Tabletinizin güç düğmesine bastığınızda hiç mi açılmıyor? Açılıp belli bir yerde takılıyor mu? Eğer cihaz hiç açılmıyorsa ekrana ışık gelmiyorsa servisine yollayın. Belirli bir yerde kalıyorsa android işletim sistemi çökmüş olabillir. Yeni sürüm yüklensede içindeki bilgiler gider. http://www.tpad.com.tr/iletisim.aspx buradaki tpad iletişim numarasını hafta içinde arayarak sorununuzu anlatıp yardımcı olmarını isteyin. Benim verebileceğim öneriler cihaz içerisindeki bilgileri siler sevis size daha iyi yardımcı olacaktır.
8 yıl kadar önce
·
#2806
Çok teşekkür ederim,tabletimin yalnızca şarj olduğunu bildiren küçük led ışığı şarjı ilk taktığımda kırmızı biraz bekledikten sonra yeşile dönüyor.Düğmesine basıldığındaysa hiç bir şey olmuyor led bazen tekrar yeşil ya da kırmızı oluyor.Acaba şarj dan dolayı sistemin başlamasına izin vermiyor mu diyotlar?
8 yıl kadar önce
·
#2844
Cihazı bilgisayara bağlayarak şarj etmeyi deneyin. Bilgisayara usb kablosuyla takıp 10 dakika bekleyin. 10 dakika sonra cihaz açılmazsa donanımsal arıza var demektir garantiye gönderin.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.