Cuma, 13 Eylül 2013
  1 Yanıtları
  11.7K Ziyaretleri
  Abone olun
bende white edition wmaxx C-702 markalı tablet var.alalı henüz bir hafta oldu oyun yüklerken çöktü. android yazısına kadar açılıyor öyle kalıyor devamı açılmıyor yüklediğiniz videoları izledim ses açma ve açma tuşuna aynı anda basıyorum ama açılmıyor.ne yapabilirim bana lütfen yardım edin?
Bu iletiyi değerlendirin:
10 yıl kadar önce
·
Merhaba. Ses açma ve güç düğmesiyle cihaz açılmadıysa, ses kısma ve güç düğmesine basılı tutarak açmayı deneyin. Olmazsa ses açma ses kısma ve güç düğmesine basılı tutarak onarım moduna girip ses kısma tuşuyla wipe/factory reset yazan yere gelip işlemi onaylayarak cihazı fabrika ayarlarına döndürmeye çalışabilirsiniz.

Onarım moduna girmeyi başaramazsanız http://www.fatmeto.com/ bu sitede 50TL karşılığında cihazın yazılımını güncelleyerek yeni rom yüklemeyi vaad eden bir kişiyle irtibata geçebişirsiniz. Ancak verdiğim sitenin bizimle hiçbir alakası yoktur. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Daha fazla yardımcı olamadığım için üzgünüm.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.