Angry Birds Space Hile (Mod) - Angry Birds Space Premium Hileleri (APK indir)

Angry Birds Space Hile (Mod) - Angry Birds Space Premium Hileleri (APK indir)

Angry Birds'ü duymamış olamazsınız. Dünyanın en çok oynanan oyunları arasına giren Angry Birds, sadece mobil cihazlar için yüz milyonlarca kez indirildi. Oyunun konusu ise çok basit. Kötü kalpli domuzlar, kuşların yumurtalarını çalıp yuvalarına götürür. Kuşlarda buna çok kızar ve kendilerini sapanla fırlatıp domuzları vurmaya çalışırlar.

İşte bı oyunun şimdi de uzayda geçen sürümü hazırlandı. Bu kez devreye sadeo yer çekimi değil, uzaydaki nesnelerin çekim güçleri de girdi. Böylece artık uzayda geçerli olan fizik kurallarını dikkate almak gerekiyor.

> Angry Birds Space Google Play'den Yükle <

> Angry Birds Space Premium v1.5.2 <

> Angry Birds Space v1.5.2 Hileli (Ücretsiz Alışveriş) <

> Angry Birds Star Wars Hileleri <

> Angry Birds Hile - Angry Birds Hileleri (Ücretsiz Alışveriş) <

> Angry Birds Space Bilgisayar'da Oyna (Windows) <

Angry Birds Space ücretsiz alışveriş apk dosyasını yukarıdan indirip oynayabilirsiniz. İndirme bağlantılarına ek olarak, Angry Birds Space Premium (hilesiz), windows ortamında oynamak için ve tarayıcıda oynamak için oynama adresleri eklenmiştir. Umarım bütün ziyaretçilerimizi mutlu edecek şekilde konuyu hazırlamışımdır. Güncellemeler yayınlandığında aynı başlık altına eklenecektir. İyi oyunlar.

Angry Birds Space ingilizce oyun incelemesi için buraya tıklayın.

Angry Birds Space İngilizce oyun incelemesinin Türkçe Google Translate çevirisi aşağıya eklenmiştir.

Yaratıcı yerçekimi tabanlı bulmaca ve fırlatmak için yeni kuşlar, Angry Birds Space yeni bir tanıdık bir formül almak olduğunu.

İyi yanları

+ Akıllı yerçekimi bulmaca
+ Sevimli karikatür görseller
+ Yeni kuşlar mükemmel bir ektir
+ Bir boşluk kartal çağırabilir.

Kötü Yanları

- Hardcore seviyeleri ekstra satın alma gerektirir
- Bazı düzeyleri beceri daha şans daha fazla güveniyor.

Adını 700 milyondan fazla indirme ile, Angry Birds kadar Big Mac, Beatles ya da Justin Bieber gibi pop kültürünün bir parçasıdır. Nasıl dünyada kuş meraklıları için taze, ama yine de temyiz hisseden bir netice oluşturmak için: Ama böyle popülerlik bir sorun teşkil etmektedir. Geliştiricisi Rovio için cevap yerçekimi, daha doğrusu, bu eksikliğidir. Angry Birds Space Premium fizik-tabanlı orijinal flinging temel alır ve kendi kafasına döner - bu güçler bu ağırlık simülasyon ile oynayarak - bazen tam anlamıyla. Size daha fazla mesafelerde ve daha önce imkansız açılarda sapan da kuş gezegenlerin çekme kullanarak, bulmaca çözmek için yeni, yaratıcı yollar düşünmek zorunda konum. Bu tatmin edici, henüz tamamen tanıdık, ve domuz-smashing eğlenceli yığınları olduğunu.

 

Angry Birds temelleri Uzayda değişmeden kalır. Düzgün üstünde, ya da kendilerini vermiş Sen şut sevimli yeşil domuzlar, ahşap, çelik ve buz yapılmış güvencesiz görünümlü kuleleri. Bunu yapmak için, size kuleleri devirmek ve domuz içinde ezmek için bir çaba geri çekmek için ekran üzerinde parmağınızı sürükleyerek bir sapan dışında ateş kuşlar, ile silahlı konum. Bu basit geliyor, ama eylem derinliği şaşırtıcı bir miktar var. Ahşap kolayca tek bir kuş ile çökerttiğini ise bunun üzerinden şut için önce farklı oranlarda farklı malzemeler şut, bu nedenle, çelik birden fazla bulunan gerektirir.

Aynı şekilde, kullanmak için kuşların farklı türleri vardır. Basit bir füze gibi davranır standart kırmızı kuş, var. Siyah kuşlar, bir musluk ile patlayabilir, ve olan ağır boyutu daha büyük yapılar aracılığıyla çökertilmesi için idealdir yeşil kuşlar, diğer tüylü mermiler misket bombaları gibi hareket mavi kuşlar, içerir. Daha kolay yok etmek için yapmak, bir yapının parçaları dondurmak izin mor bir musluk ile bir güdümlü füze gibi hedeflenebilir kuşlar, ve buz kuşlar, Space yeni. Yeni kuşlar ilginç sorunlar oluştururken, size ilerleme olarak yavaş yavaş tanıtılmaktadır yeni ve heyecan verici bir şekilde vergi beyin. Kuş seçtiğiniz önceden belirlenmiş olsa da, ilerleme mükemmel, bu nedenle dipsiz kuşlar ani bir akını bunalmış hissediyorum asla.

angry-birds-space-1.png

Uzayda büküm ağırlık bir yaratıcı kullanımı geliyor. Bunun yerine basit bir yüzey üzerinde uzanmanız daha, domuz uzayda farklı planetoids arasında yayılır. Her gezegen sizin kuşların hareketi etkileyen bir mavi aura, tarafından vurgulanan kendi gravite alanı vardır. Bazı inanılmaz yaratıcı ve genellikle zorlu bulmacalar ile sonuçlanır. Sen uzak tarafında iç içe domuz ulaşmak için eğri kuş açısını bir gezegen yerçekimi alanını kullanmak zorunda, ya da sadece çevresindeki diğer alan ve sapan katılmak gibi, bir kuş tek yönlü göndermek için iki yakın alanlarda yararlanmak olabilir atmosfer dışında yüzen domuz vurmak.

angry-birds-space-3.png

Diğer bulmaca ağırlık eksikliği nesneleri daha yüzer ve onları itmek için daha az güç gerektiren anlamına gelir nerede, uzayda tamamen ayarlanır. Böyle bir düzeyi küçük ahşap bloklar kullanılarak domuz dışarı almak zorunda görüyor. Bu hava kabarcıkları içinde mühürlü savunmasız domuz vurmak, mermi gibi ekran boyunca bu bloklar fırlatmak için patlayan bir siyah kuş kullanın. Orada yerçekimi alanları, ya da eksikliği, kullanıldığı farklı şekillerde bir dizi, bu nedenle iki kez aynı bulmaca oynuyoruz gibi hissediyorum asla. Bulmaca dahil şans belirli bir miktar var, bu yüzden bazen, bir seviye başarısız olabilir sadece tekrar aynı şeyi denemek ve mucizevi başarılı. Bu anlar da, nadirdir, ve sizin gibi hissediyorum zaman büyük çoğunluğu eylem kontrol sizdedir.

Kenara yerçekimi alanlardan, uzayda Angry Birds formüle birkaç diğer ekleri vardır. Bazı düzeyleri diğer oyunlara dil-in-yanak referans yapmak bonus düzeyleri götürür ev gizli bir boşluk yumurta,, Space Invaders esinlenen düzeyinde özellikle harika. Diğer seviyeleri böyle bir domuz-pilot robot gibi patron karakterler, özelliği. Doğrudan mekanizma yok edemez ve böylece kuşlar kullanarak makineye hangi şut, yakın yüzen asteroitler faydalanmak gerekir. Yüzen asteroitler rastgele doğası bu savaşlar beceri daha şans daha dayanır anlamına gelir, ama neyse ki onlar tamamlamak için aşırı zor değil ve hızlı bir şekilde bitmiş olabilir.

Son yeni ek periyodik olarak size verilir özel bir alan kartal güç-up vardır. Bunlar geçmiş zor seviyeleri atlamak izin, tüm planetoids yalayıp yutmak için devam alan kartal, çağırmak sağlar. Eğer boşluk kartal kullandığınızda bir yıldızla ödüllendirildi değil, olsa, ve bunun yerine ayrı bir kozmik tüy değerlendirmesi verilir - üç-yıldızlı derecelendirme koleksiyonunuzu ile dünya etkilemek istiyorsanız anlam, bir şeyler yapmak zorunda eski moda bir şekilde. Her düzeyde üç yıldız almaya çalışırken çok zor, bu nedenle ilk kampanya aracılığıyla yaptıktan sonra tekrar seviyeleri ile ve geri dönmek için orada iyi bir neden. Hardcore düzeylerinin fazladan bir set 69p (99 sent) için oyun içinde satın alınabilir. Space öncekilerden daha az - Bu eğlenceli yaparken üzerinden oynamak için 30 seviyeleri sadece iki dünya var, özellikle bu yana, bu, onlar ilk satın alma dahil değildir bir utanç.

angry-birds-space-2.png

Angry Birds Space inanılmaz bağımlılık yapan bir oyun. Eğer bir çözüm bulamadığını kızabilir bile, sizin için daha geri gelmesini sağlayacak, ve ısırık boyutlu düzeyde hareket halindeyken oynamak için idealdir. Geliştirici Rovio yeterince tanıdık ama, yeni ve heyecan verici kolayca almak ve oynamak için hisseden bir oyun yapma gibi zor bir görevi kapalı çekti ve büyüleyici karikatür görseller ve sesler büyük etkisi için kullanılır. Her şeyden önce, Angry Birds Uzay çok küçük bir harcama (ya da ücretsiz olarak Android oynuyorsanız) için eğlenceli bir çok şey var. Angry Birds oynamak suçlu hissetmek için bir neden yok, bu harika bir oyun, ve dünya hakimiyeti için arayışında başarı için bir adım daha yakın olan bir fenomen.

Uygulama geliştiricisi internet siteleri:

http://space.angrybirds.com/launch/

http://www.rovio.com/en/our-work/games/view/43/angry-birds-space

2
Mega Bulut Depolama Servisi - Mega.co.nz Android U...
Galaxy S4 İçin Android 4.3 Sürümü
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?