Çarşamba, 27 Mart 2013
  1 Yanıtları
  9.4K Ziyaretleri
  Abone olun
Selam, bana asus tf 201 docklu tablet bilgisayar hediye geldi fakat ipadlar gibi sim kart girişleri yok. Dock klavyesinde USB girişi var. Bu USB girişten acaba vınnla internete bağlanmak mümkün mü? Bilgi verebilirmisiniz bu konu hakkında? Ben Aveanın fenercellini denedim yine olmadı. Makine tanımıyor bağımsız olarak internete bağlanmak istiyorum bu açıdan işletim sistemini bile değiştirmeye lazıyım ancak bunu yapabilecek varmı Wınn7 yada 8 yüklesemvınn ile internete bağlanabilir miyim diye düşünüyorum. Fikri olan ve bana yardımcı olan var mı?
Bu iletiyi değerlendirin:
10 yıl kadar önce
·
Bazı tabletlerin USB girişi bulunmadığı için sürücüleride bulunmuyor. USB girişi olan tabletlerde sıkıntı ya da sorun verebiliyor. USB girişi olmayan bir tablette bağımsız olarak internette gezinebilmenin en iyi yolu yanınızda bulundurabileceğiniz taşınabilir cep modemi kullanmanız.

Bir cep modemi ile ya da taşınabilir modemle internet bağlantısı kurup cihazınızın wirelessiyle istediğiniz yerde bağımsız olarak internete bağlanabilirsiniz.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.