Perşembe, 18 Nisan 2013
  1 Yanıtları
  12.6K Ziyaretleri
  Abone olun
Arkadaşlar cihazıma android yazılımı yüklemek istiyorum, acaba yüklemeyi deneyen arkadaş var mı? İnternette cihazla ilgili bütün android romları denememe rağmen sürekli aynı hatayı almaktayım. Tekrar wince 6 döndüm. Cihazımda Freebook netbook. Yardımlarınızı bekliyorum
Bu iletiyi değerlendirin:
9 yıl kadar önce
·
#269
Netbook'a android işletim sistemini kurmayı tavsiye etmiyorum. Henüz android işletim sistemi netbook, laptop ve masaüstü cihazlar için yeteri kadar hazır halde değil. İnternet bağlantı sorunundan tutunda sürücülere sorun yaşarsanız Dokunmatik ekran olmadığı içinde tam olarak randuman alamazsınız.

Ancak android işletim sistemini Oracle VM VirtualBox'dan sanal sürücüye kurabilirsiniz.

android-x86 adresinden indirdiğiniz android işletim sistemini herhangi bir cd ya da usb diske boot edip yazdırıp normal işletim sistemi yükler gibi VirtualBox'dan oluşturduğunuz sanal kısma yükleyebilirsiniz.

Adım adım kurulum için videoyu izleyin.

Not: Video'da ubuntu üzerine kurulum yapılıyor. Windows 7 içinde aynı işlemleri yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir farkı yoktur. 32bitte çalışır 64bitte çalışmaz.

Size Windows 7 Windows 8 ve MAC üzerinde çalışan en iyi android uygulaması Bluestacks'ı tavsiye ederim. http://www.bluestacks.com/ sitesinden işletim sisteminize uygun olanını indirip, normal bilgisara program kurar gibi kurup çalıştırınız. Karşınızda hali hazırda marketi yüklenmiş çalışır halde android oyun ve uygulamallarını kullanabileceğiniz ekran gelecektir.
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.