1. Admin
  2. Kibirli Canavar Forum Kurdu Dedektif
  3. Kategorilere Uymayan Konular
  4. Cuma, 02 Ağustos 2013
  5.  E-posta abonesi olun
Online İş İngilizcesi

Öğlen Molanızda Bile İş İngilizcesi Öğrenebilirsiniz. Nasıl mı? onlineisingilizcesi.com ile.

İş hayatının vazgeçilmezi, hatta zorunluluğu haline gelen İngilizce nedeniyle artık birçok kişi çalışma hayatına atılmak için kendilerini bu yönde de geliştirmek zorundadır. Çünkü şirketler arası etkileşim ve ortaklıklar nedeniyle sadece ülke içi ekonomi değil uluslar arası ekonomi üzerinde de gelişimler yaşandığından her şirket çalışanının mutlaka iş İngilizcesi bilmesi gerekmektedir. Bu nedenle de son yıllarda iş İngilizcesi kursları artmış durumdadır. Bu kurslar sayesinde hem yeni iş başvurusu yapanlar hem de çalışıp da iş hayatında kendini geliştirmek isteyenler İngilizce öğrenebilmektedir. Ancak iş İngilizcesi sözlüğü sayısının fazla olması ve iş İngilizcesinin terimlerinin farklı olması nedeniyle bu kişiler çoğu zaman ihtiyaçları olanı istedikleri gibi alamamaktadır.
http://img203.imageshack.us/img203/3646/yfo3.jpg
İş İngilizcesi öğrenmek isteyenlere ve kendini geliştirmek isteyenlere artık yepyeni bir yöntem sunuyoruz. Online iş İngilizcesi sözlüğü ile kendinizi yormadan dilediğiniz gibi iş İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Normal iş İngilizcesi kursları kadar etkili hatta onlardan daha da etkili olan bu yeni yöntem ile evinizden çıkmadan iş İngilizcesi öğrenebilir ya da var olan seviyenizi geliştirebilirisiniz. Sağlamış olduğumuz bu yeni sistem ile esnek ders saatlerinizi kendinizi göre ayarlayarak o zamanlarda uzman eğitimcilerimizden canlı video anlatım ile derslerinizi alabilirsiniz.

http://www.onlineisingilizcesi.com/ sitesinin hazırlamış olduğu özel online iş İngilizcesi kursu ile sizler de dilediğiniz seviyede iş İngilizcesi öğrenebilir ve iş yaşamınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Normal koşullarda bu konuda eğitim almak için tercih edeceğiniz iş İngilizcesi kursları gün içinde vaktinizi çalacağından yoğun iş temponuzun içerisinde sıkıntı yaşamanıza neden olmaktadır. Ancak bu sistem sayesinde günde yalnızca 10-20 ve 30 dakikalık derslerle evde olduğunuz zaman dilimleri içerisinde iş İngilizcesi eğitiminizi alarak, zorlanmadan ve işlerinizi aksatmadan çok iyi bir şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz.
Bu iletiyi değerlendirin:


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.