Cuma, 06 Haziran 2014
  9 Yanıtları
  23.2K Ziyaretleri
  Abone olun
Benim tabletim poly pad7108 şekil bloke oldu ne yapabilirim
ama kullanıcı adı ve şifre istiyor ne yapmam gerek
Bu iletiyi değerlendirin:
8 yıl kadar önce
·
#2625
PolyPad 7108 Yazılım
http://j.mp/1aZVkB5 adresinden Firmware, http://j.mp/1dWDgVn adresinden Güncelleme programını bilgisayarımıza indirip oluşturdugumuz bir klasörün içine çıkar diyoruz.

PolyPad 7108 Seri No: 31041A... Olanlar İçin Yazılım
http://j.mp/1aZRh7A adresinden Firmware, http://j.mp/1dWDgVn adresinden Güncelleme programını bilgisayarımıza indirip oluşturdugumuz bir klasörün içine çıkar diyoruz.

PolyPad 7108 Seri No: 40141A... Olanlar İçin Yazılım
http://j.mp/1hdAD4R adresinden Firmware, http://j.mp/1dWDgVn adresinden Güncelleme programını bilgisayarımıza indirip oluşturdugumuz bir klasörün içine çıkar diyoruz.

- Pad Product Tool klasörü içerisindeki setup.exe dosyasını çalıştırarak uygulamamızı kuruyoruz.

- Kurulum tamamlandığında uygulamayı açıyoruz. İlk açılışta sizden firmware dosyasını seçmenizi isteyecektir, dosyayı seçmeniz gereken pencere açılmazsa pencerenin orta alt bölümünde büyük gri DOWN butonunun üst kısmında bulunan dönüşümlü okların bulunduğu butona basarak pencereyi açabilirsiniz.

- Bu pencerede indirdiğimiz ve klasöre çıkardığım firmware klasörü içerisinden jellybean_atm7023_7108_130914.fw dosyasını seçin. (Sürümler güncellendikçe dosya adı değişiklik gösterebilir. Genel olarak .fw uzantılı dosyayı seçmemiz gerekmektedir.)

- Firmware dosyasını seçtikten sonra pencere üzerindeki Replace butonuna basın.

- Şimdi tableti kapalı iken bilgisayara bağlayın. Eğer otomatik olarak açılmaz ve şarj ikonu çıkarsa açma düğmesine basarak cihazı açabilirsiniz.

- Cihaz açıldığında program üzerindeki büyük gri DOWN butonu yeşile dönecektir. Buton yeşile döndüğünde DOWN butonuna basın, bu butona bastığında cihaz yazılım yükleme hazır formata geçecektir ve bu süreçte ekranda herhangi bir görüntü olmayacaktır.

- Bu aşamada sizden sürücü istemesi gerekmektedir. Eğer sizden sürücü istemezse Aygıt Yöneticisinden bilinmeyen aygıtın sürücüsünü yükleyin. İndirdiğiniz ve klasöre çıkardığınız Pad Product Tool klasöründeki Driver klasörü içerisinde sürücüleri bulabilirsiniz.

- Yazılım yükleme işlemi tamamlandığında tabletinizi kablodan çıkararak reset butonuna bir kere bastığınızda ya da açma kapama tuşuna bir süre basılı tuttuğunuzda cihazınız açılacaktır.

Not: Yeniden yükleme amaçlıdır. Güncelleme içermez.
Not: Tablet içerisindeki veriler silinir.
8 yıl kadar önce
·
#2626
polypad 7108 markalı tabletimde desen kilidi yaptım ve yanlışlıkla elim şifremi unnuttum kısmına deydi şimdi google hesabı istiyor.Şişfremide biliyorum ama internete bağlı olmadığı için giremiyorum.Ne yapabilirim?
8 yıl kadar önce
·
#2627
Merhaba. Cihazın distribütörlüğünü yapan yere eposta göndermiştim ancak geri dönüş olmadı. http://www.polypad.com.tr/iletisim/ bu sayfadan tablet üreticinizle irtibata geçip tabletinize ait rom dosyalarını ve yükleme talimatını eposta adresinize göndermelerini isteyebilirsiniz.
8 yıl kadar önce
·
#2628
Benim tabletim polypad 7108
bloke oldu ve kullanıcı adı ve şifre istiyo ne yapabilirim
8 yıl kadar önce
·
#2629
1-) Kullanıcı adı ve şifreni biliyorsan gir.
2-) Bilmiyorsan bilgisayardan e-posta şifreni bulmaya çalış.
3-) Hard reset yap.
8 yıl kadar önce
·
#2630
:D merhaba benim tabletim paoly pad ama ses açma tuşu yok ve desen kilidini çok defa yanlış girdim nasıl çözerim
8 yıl kadar önce
·
#3298
rom yükledim ama cihaz çalışmadı
8 yıl kadar önce
·
#3519
Rom yükleyipte açılmayan cihazlarda arka tarafta cihazın çok küçük bir reset düğmesi var bunu iğne yada ataçla resetliyerek makineyi resetleyip açma butonunu kullanarak,biraz bekledikten sonra(android Yükleme Süresi) cihazı açılıcaktır.Aynı sorunu yaşayana arkadaşlar bu şekilde problemi giderebilirler.iyi çalışmalar dilerim...
8 yıl kadar önce
·
#3592
bendeki tablet PolyPad 7108 Seri No: 40141A denilenleri yaptım ama şimdi tablet açılıyor ekranda polypad yazıyor ve başka bir şey gelmiyor öylece kalıyor yeniden yapayım dedim şimdide pad product tool programında bulunan down butonu yeşile dönmüyor ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim
  • Sayfa :
  • 1
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.