Çarşamba, 18 Haziran 2014
  0 Yanıtları
  9.6K Ziyaretleri
  Abone olun
Ramazan Davulu uygulaması kullanıcılara davul çalma imkanı veren ve davul sesini kullanarak alarmlar oluşturmalarını mümkün kılan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde her an her yerde dilediğiniz gibi Ramazan davulu çalabilir ve eğlenebilirsiniz. Ramazan aylarının vazgeçilmezi ve gelenek ve göreneklerimizin önemli bir parçası olan Ramazan davulu bizi sahur ve iftar saatlerinde uyaran bir enstrümandır. Bu uygulama ile sadece Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzu sallayarak Ramazan davulunu çalabilirsiniz.

Ramazan Davulu uygulaması içerisinde Ramazan davulu seslerini alarm olarak kullanmanıza yardımcı olan bir sisteme de sahip. Bu kullanışlı sistem sayesinde Ramazan davulu sesisini sahura kalkmak için veya iftar vaktini anımsamak için bir alarm olarak kullanabiliyorsunuz.

Ramazan Davulu az yer kaplayan ve sorunsuz çalışan eğlenceli bir mobil uygulama. Sanırım ramazda çok işimize yarıyacak :) :)

İndirmek için; http://www.tamindir.com/ramazan-davulu/android/ adresini kullanabilirsiniz.

-<em>alıntı</em>- <em>http://www.tamindir.com<;/em>
Bu iletiyi değerlendirin:
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.