Rail Rush Android Kovalamaca Oyunu İndir

Rail Rush Android Kovalamaca Oyunu İndir

Rail Rush'da harika maceraya hazırmısınız? Vagonunuza atlayın ve bu tehlikeli madeni keşfetmeye hazır olun!

Tehlikeli raylarda delicesine hızlanın ve engellerden kaçmak için dokunmatik ekranı ve android telefonunuzun sensörlerini kullanın. Rail Rushtaki amaç senin için değerli olan taşları toplamak. Böylece bu altın külçeler ve değerli taşlar senin olabilir. Maceraya atıldığınızda karşınıza bir çok sürpriz çıkacak ve eğer şanslıysanız bir çok özel hediye kazanabileceksiniz. Oyundaki kaya yumurtlarının içlerinde ne olduğunu öğrenmek için kırmanız gerekiyor ve kendi kişisel koleksiyonunuz için bütün değerli taşları toplamanız lazım.

Oyunda madeni keşfetmek için yeni ve tehlikeli yollar bulmalısınız ve daha ileri gidebilmek, daha fazla değerli taş kazanabilmek için özel seviyeleri aşmalısınız. Oyunda Şelaleler, mağarala , örümcek yuvaları , ölü şehirler ve dev mantarların olduğu alanların yanı sıra renkli senaryolarıyla sizi şaşkına çevirecek yeni seviyeler ve ortamlar yer alıyor.

Oyun içerisinde görevleri tamamlayarak vagonunuzu özel güçlendirmeler ile donatabilir ve madendeki şansınızı arttırabilirsiniz. Böylece madeni keşfetmek için önünüzdeki engelleri çok daha kolay geçebilirsiniz.

Oyun içerisinde görevleri yaparak 4 farklı karakter seçeneğine ulaşabiliyorsunuz. Aksiyon ve Arcade oyunların lider listelerinde bulunan Rail Rush’ta; her oyunda olduğu gibi buradaki engelleri aşmakta bir hayli zor. Oyunda ilerledikçe vagon hızı artıyor ve engelleri geçmek kolay olmuyor. Engelleri aşmak için üzerinden atlamak yada altından geçmek gerekiyor. Fakat bazı yerler geliyorki bu 2 seçenekte işe yaramıyor. Bu tür durumlarda yan raylara atlamanız gerekiyor.

ÖZELLİKLER
♦  Oyun içerisinde alabileceğiniz 4 farklı karakter.
♦  Özel seviyeleri dahil olmak üzere keşfedebileceğiniz 6 farklı çevre.
♦  Güçlendirmeler.
♦  Görsel anlamda etkileyici grafikler
♦  Çevrimiçi seçeneğinde lider panosu.

Uygulama geliştiricisinin web sitesi: http://www.miniclip.com/games/tr/

Rail Rush           Rail Rush v1.2.0

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

0
Temple Run Android Os Oyunu
Temple Run 2 Android Oyunu İndir
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?