Yeni Türk Ticaret Kanunu (Yeni TTK) Android Uygulaması

Yeni Türk Ticaret Kanunu (Yeni TTK) Android Uygulaması

Hukuk öğrencilerinin ve avukatların çok işine yarayacak bu uygulama, yeni Türk Ticaret Kanunu hakkında Prof. Dr. Abuzer Kendigelen'in "Yeni Türk Ticaret Kanunu ile Türk Ticaret Kanununun yürürlüğü ve uygulama şekli hakkında kanun: gerekçeli-karşılaştırmalı" isimli çalışmasını aktarıyor.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda sınırlı sayıda kanuna erişim mümkün oluyor.

Uygulama ile; genel gerekçe, madde gerekçeleri, Adalet Komisyonu Raporları, TBMM Genel Kurulunda verilen önergeler ve gerekçeleri; yeni Türk Ticaret Kanunu'nun maddeleri altında ilgili eski Türk Ticaret Kanunu madde metinleri; 6 kitap, 38 kısım, 50 bölüm ve 31 ayırımdan oluşan 1535 maddelik yeni Türk Ticaret Kanununun ayrıntılı sistematik fihristi; 1535 maddeden oluşan Yeni TTK ve 44 maddeden oluşan yürürlük kanununda yer alan kavramların geçtiği maddeleri gösteren 86 sayfalık ayrıntılı kavram indeksi; yeni TTK ile eski TTK maddeleri arasındaki ilişkiyi, her iki kanunun maddelerine göre arama yapılabilecek şekilde gösteren karşılaştırma tablosu ve mevzuattaki en son değişikliklere online olarak erişebilirsiniz.

Uygulama hakkında Google Play'de yapılmış bazı yorumlar

Google Kullanıcısı - 24 Temmuz 2012 Salı - Sürüm 1.0
Müthiş
Çok yararlı bir uygulama olmuş hazırlayanlara teşekkürler

Google Kullanıcısı - 20 Ağustos 2012 Pazartesi - Galaxy S Plus
Guzel uygulama
Bu ucretsiz versiyon heralde. Ama guzel bir dusunce.isin icinde abuzer hocanin olmasi isin kalitesini arttirmis. Zaten baska bir uygulamada yok.

mahmut kahya - 10 Şubat 2013 Pazar - Samsung Galaxy S2
Yeni ttk
Uygulama gayet basarii ama sadece lite versiyon oldugu icin 300 madde var, parali versiyonunu alabilirim, eski yeni karsilastirmasida guzel olmus

           Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

0
T.C. 4857 Sayılı İş Kanunu Android Uygulaması
Audiobooks - Android Sesli Klasik Kitap Uygulaması
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?