DreamyBooks Android Türkçe Masal ve Hikaye Uygulaması

DreamyBooks Android Türkçe Masal ve Hikaye Uygulaması

DreamyBooks çocukların sıkılmadan okuyacakları interaktif masal ve hikayelerden oluşan bir kitabevi uygulamasıdır.

Tüm kitaplar profesyonel seslendirmenler tarafından seslendirildi ve özel ses efektleri ve müzik ile zenginleştirildi. Motosiklete binen eşek, internetten tanışan fareler... Klasik masallar günümüz çocukları için uyarlandı. Dahası siz çocuğunuzdan uzakta olduğunuzda masal veya hikaye kitaplarını kendi sesinizle okuyup kaydedebilirsiniz. Çocukların okuma yazma öğrenmelerine de destek olmak amacıyla kitaplara kelime takip özelliği eklendi. Uygulamayı indirdiğinizde 2 adet ücretsiz kitabı kitaplığınızda sizleri bekliyor olacak. Dileriz çocuklar için hazırladığımız bu kitapları keyifle okursunuz.

Özellikleri
Tam sayfa resimli hikaye ve masal kitapları
Kelime takip özelliği sayesınde çocukların kelimeleri görsel olarak tanımalarını sağlar ve okuma öğrenmelerine yardımcı olur.
3 farklı kitap okuma özelliği "Oynat", "Ben Okurum" ve "Bana Oku".
"Kaydet" özelliği ile masalları kendi sesinizden kaydedebilir ve çocuğunuz sizin sesinizden masalları istediği zaman dinleyebilir. "Bana Oku" seçeneği ile kaydedilen masalları dinleyebilirsiniz.

Uygulama geliştiricisi internet sitesi: http://www.dreamybooks.com/

Uygulama hakkında bazı yorumlar:

Balikcil: Benzersiz bir uygulama!
Uzun zamandir bekliyorduk boyle bir uygulamayi. Minikler bayilacak. Ozenle hazirlanmis cok ince detaylar. Kitaplarinizin hepsini kizimla okuduk.Hepsi birbirinden guzel. Ozellikle Bremen Mizikacilari tavsiye ederim. İllustrasyonlar, seslendirme ve muzikler olaganustu ... Hazirlayanlarin ellerine saglik. Umariz yeni kitaplar yoldadir.

Osmyesbar - Türkçe'de çocuk kitapları görmek harika!
Resimlere bayıldık. Hikayeyi okuyanın sesi yumuşak ve sevimli. Tam da olması gerektiği gibi...Sonuç olarak Türkçe'de hikaye kitabı bulmak çok zordu. Serinin diğer kitaplarını da almayı düşünüyorum. Talebim hareket ettirilebilen resimler de eklemeniz. Tebrikler ve teşekkürler!

 APK Dosyası İndir

0
dMags Android Dergi Uygulaması
T.C. 4857 Sayılı İş Kanunu Android Uygulaması
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?