İdefix Kitaplık Android Uygulaması

İdefix Kitaplık Android Uygulaması

Online kitapçı idefix, yıllar önce yola çıktığında "ideefixe" olan ismini, kullanıcıların daha rahat hatırlayabilmesi için önce "idefix"e çevirdi; ardından pek çok kullanıcı dostu uygulamaya da imza attı.

Şimdi de mobil cihazlardan e-kitap okumaya imkân veren İdefix Kitaplık uygulamasıyla hizmet veriyor. Kitaplık idefix kullanıcı hesabınıza bağlanarak, satın aldığınız tüm e-kitapları sanal kitaplığınızda gösterir ve okumanıza izin veriyor. Yeni kitapları uygulama üzerinden temin edebilirsiniz.

Uygulama Hakkında bazı yorumlar

Google Kullanıcısı - 10 Ekim 2012 Çarşamba - 1.5 sürümüne sahip SEMC Xperia S
Bazı ufak eksiklikler hariç çok başarılı
Ayarladığımız font boyutunun programa girip çıktıktan sonra baştan ayarlama zorunluluğunun bitmiş olması çok iyi olmuş. Fakat bence iki eksiği daha var. Birincisi fontu biraz daha büyütebilmeliyiz ikincisi de cihazı yan çevirdiğimizde sayfayı da yan döndürme seçeneğimiz de olmalı. Gözleri bu boyut sıkıntısı yoruyor çözülürse kesinlikle beş yıldızlık bir program.

Google Kullanıcısı - 22 Kasım 2012 Perşembe - 1.5 sürümüne sahip Motorola Atrix
tebrik ederim ama gelistirilmeli
kitap okuma arayüzü gelistirilmeli moon reader dan sonra kötü geldi, ayrıca yazıya daha cok alan ayrılmalı, o alttaki cubukta kitap okurken yok olmali lazim olunca bakilabilmeli. İndirdigimiz e kitapları baska programlarda da acamiyoruz bir tur sifreleme var herhalde.

Google Play'den İndir APK Dosyası İndir

0
Comics Plus Android Çizgi Roman Okuma Uygulaması
6 Yararlı Android Uygulamaları 1. Bölüm
 

Yorumlar (0)

There are no comments posted here yet

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest.
Ekler (0 / 3)
Share Your Location
Görseldeki metni aşağıya yazın. Net göremiyor musunuz?